Ostrowieckie targowiska odmrożone

Od dzisiaj na Targowiska Miejskie w Ostrowcu Świętokrzyski wraca pełen asortyment. Handel będzie odbywać się jednak z obostrzeniami.

Do najważniejszych z nich będzie należeć liczba czterech osób kupujących przy jednym straganie, zachowany musi być też dwumetrowy odstęp między klientem a kupcem. Na targowiskach obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki. Należy nosić też rękawiczki jednorazowe.

-W celu zwiększenia bezpieczeństwa kupców i ich klientów Targowiska Miejskie są regularnie dezynfekowane- zapewnia dyrektor Targowisk Miejskich, Mariusz Kosiarz. Zachęcamy do odwiedzania naszych placów targowych położonych w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Juliusza Słowackiego 70 oraz przy ul. Aleja Jana Pawła II na os. Ogrody na robienie bezpiecznych zakupów.

Przypomnijmy, że z uwagi na pandemię korona wirusa na ostrowieckich targowiskach obowiązywały czasowe ograniczenia w handlu. Oferowane były jedynie artykuły spożywcze i chemia gospodarcza, później dołączono możliwość handlu sadzonkami i rozsadami roślin. Teraz dołącza do tego m.in. odzież, czy artykuły przemysłowe. Bez zmian otwarte są też punkty usługowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *