Bilet na autobus MZK w aplikacji mobilnej

Informujemy naszych pasażerów, że od 1 lipca 2020 roku bilety MZK w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępne będą w darmowej aplikacji zbiletem. Aplikacja dostępna na smartfony z systemem Android oraz Apple iOS jest bardzo czytelna i intuicyjna. Umożliwia wykonanie płatności za pomocą kilku metod od Google Pay ?, Apple Pay ? czy Blika zaczynając, po płatność każdą kartą płatniczą Visa i MasterCard oraz szybkie przelewy internetowe.

Coraz więcej pasażerów transportu publicznego w Polsce kupuje bilety w aplikacjach mobilnych, które są wygodne i proste w obsłudze. W aplikacji zbiletem wybrany przez siebie bilet kupimy szybko i bezpiecznie bez konieczności dodawania karty płatniczej w aplikacji.
Z kolei zwolennicy płatności Blikiem zyskują możliwość szybkiego płacenia bez przepisywania kodu.

Bilety okresowe, imienne będziemy kupować w sklepie internetowym www.zbiletem.pl,
a bilety jednorazowe bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Bilety imienne, np. miesięczne możemy kupić również dla innej osoby, np. dla dziecka czy przyjaciół. W aplikacji zbiletem w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępne będą wybrane bilety okresowe oraz jednorazowe.

Aby zacząć korzystać z aplikacji mobilnej, po jej pobraniu wystarczy wpisać swój numer telefonu. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfona. Cały proces zakupu biletu jest przyjazny dla użytkownika. Aplikacja zbiletem działa już w kilkudziesięciu miastach w Polsce, między innymi w Rzeszowie, Kaliszu, Gnieźnie, Słupsku czy Tarnowie.

 

Print Friendly, PDF & Email

5 thoughts on “Bilet na autobus MZK w aplikacji mobilnej

 • 29 czerwca 2020 at 14:07
  Permalink

  To niemożliwe jestem w szoku

  Reply
 • 30 czerwca 2020 at 10:00
  Permalink

  Ja tez jestem wszoku, jesli nie masz polskiego numeru telefonu nie mozesz sie zalogowac, ta aplikacja jest tylko na dla polskich numerow telefonu….. bardzo to wszystko przemyslane

  Reply
 • 30 czerwca 2020 at 17:36
  Permalink

  Kolejny pomysł skopiowany z tzw. „dupy strony”. Rozkład jazdy? No, jaki rozkład jazdy? Busiarstwo radośnie odjeżdża tuż przed i po kursach mpk 🙂 Od tylu lat nikt nie potrafi tak ułożyć rozkładu, by był on zrównoważony, żeby cokolwiek jeździło w godzinach późniejszych itp. Można było się dogadać z mpay czy czymś co jest już jakiś czas na rynku i mieć pewność, że zadziała. Zainstalowałem i na ios aplikacja wywala się w momencie dodawania karty do konta. Dziękuję – postoję. Ot, kolejny startupik. Jak widzę nadal trwa „modernizacja” strony www i nigdy nie wiadomo czy trafisz na wersję działającą.

  Reply
 • 1 lipca 2020 at 10:00
  Permalink

  Jest nowa strona, ponieważ MPK przestało istnieć, a jest MZK i wyszukiwarkę powinno się wpisywać MZK i nowa strona, która działa.

  Reply
  • 1 lipca 2020 at 15:15
   Permalink

   Wystarczyło żebyście mistrzowie Word Pressa zrobili przekierowanie ze starej domeny na nową. Korona by nikomu z głowy nie spadła. Do tego magiczna „kłódeczka” w postaci darmowego, odnawianego certyfikatu ssl również powinna się pojawić.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *