4 thoughts on “Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Ostrowiec Świętokrzyski. Na Krzemionkach spotka się z samorządowcami

 • 8 lipca 2020 at 16:49
  Permalink

  Jestem bardzo ciekaw, czy ktokolwiek poruszy temat chociażby tzw.”dużej obwodnicy Ostrowca”. Dlaczego poruszam ten temat? Kilka dni temu pojawił się artykuł na stronie Gazety Ostrowieckiej o tym, że w końcu po trzydziestu latach doczekamy się dokończenia małej obwodnicy Ostrowca.
  Sama budowa jest jak najbardziej potrzebna ale miastu potrzebny jest szybki łącznik z planowaną siatką dróg szybkiego ruchu np. z obwodnicą Opatowa. Takie założenie spełniałaby zaplanowana już duża obwodnica Ostrowca. Powoli czasem ktoś wspomni ten temat, ale trzeba go aż do znudzenia lobbować i męczyć. Zazdroszczę np Janowi Lub którego włodarze walczą teraz o połączenie miasta linią kolejową, a województwo już ją planuje. Czy na spotkaniu z premierem ktoś będzie męczył ten temat, czy ktoś męczy o to naszych parlamentarzystów? Życie pokazuje, że wcale lub zdecydowanie za rzadko i za delikatnie.
  Pozdrawiam

  Reply
  • 8 lipca 2020 at 20:27
   Permalink

   Dokładnie….i dalej będę drążył…CO Z DWORCEM PKP??? Czy ktoś zapyta??

   Reply
  • 9 lipca 2020 at 07:48
   Permalink

   do Nemiash
   oj naiwny naiwny , ten premier ma nowe zadanie jako szef rządu a mianowicie prowadzić w terenie kampanię wyborczą Dudzie i nie będzie się tu zajmował jakimiś problemami Ostrowca czy wysłuchiwał niewygodnych pytań od mieszkańców – to jest czysta propaganda i nawet wybrano ustronne miejsce żeby spotkał się w swoim gronie pochlebców i lizusów partyjnych oczywiście przy włączonych kamerach tv ; zapewne usłyszymy wiele,bardzo wiele obietnic,może przywiezie samorządom wielkie tekturowe czeki na pieniądze których nie ma itd itd itd ; a miasto to on zobaczy albo i nie zobaczy

   Reply
 • 9 lipca 2020 at 12:26
  Permalink

  A kto tu mówi o naiwnym zaufaniu premierowi. Chyba za mało ironiczny bylem, gdy pisał swój komentarz. W moim komentarzu nie chodziło o postawę premiera leczę postawę naszych lokalnych polityków samorządowców działaczy i tak dalej i tak dalej. Kiedy ogłaszano że po 30 latach zostanie wreszcie ukończona mała obwodnica (ustawka PIS z przed kilku dni z ministrem w roli głównej) to wtedy nikt nawet dziennikarze z lokalnych mediów: prasa, radio nie poruszyli tego tematu nikt nikogo o nic nie zapytał. Sami najpierw musimy zacząć dbać o własne interesy, musimy zacząć o tym mówić i tego się domagać. Nikt tego za nas nie zrobi.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *