Kino letnie przez cały weekend

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na dziedziniec Ostrowieckiego Browaru Kultury na pokazy kina letniego.
Od piątku do niedzieli zobaczymy aż pięć propozycji. Trzeba liczyć, że pogoda będzie przychylniejsza niż w minionym tygodniu.
?Praziomek?
Do niedawna prowadził spokojne życie w odległych zakątkach Ameryki Północnej. Jednak jego samotna egzystencja niespodziewanie nabrała kolorów. Odkąd Zuzia został odkryty przez sir Lionela Frosta, w jego życiu nic już nie było takie samo. Obecnie może poszczycić się statusem prawdziwej gwiazdy – nie tylko został okrzyknięty brakującym ogniwem, ale odbył też podróż, w trakcie której dokonał niezwykłych odkryć.
?Missing Link?, reżyseria: Chris Butler, animowany/ komedia, czas trwania: 95 minut, prod. USA/ Kanada, dystrybucja: Monolith (17 lipca br. godz.16.30)
?I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże?
Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafi ą na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej zabawy!
?Qu?est-ce qu?on a encore fait au bon Dieu??, reżyseria: Philippe de Chauveron, obsada: Christian Clavier, Chantal Lauby, Frederique Bel, komedia, 99 minut, prod. Francja, dystrybucja: Gutek Film (17 lipca br. godz.19)
?Sekretny świat kotów?
Życie młodego kota Cape?a to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrych ludzi, gdzie niczego im nie brakuje. Państwo są przekonani, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryją, że nie do końca mieli rację! Cape to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę.
?Cats and Peachtopia?, reżyseria: Gary Wang, animowany, 105 minut, prod. Chiny, dystrybucja: Monolith (18 lipca br. godz.16.30)
?Rambo: ostatnia krew?
John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafi i, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes.
?Rambo: Last Blood?, reżyseria: Adrian Grunberg, obsada: Sylvester Stallone, Paz Vega, Yvette Monreal, akcja, czas trwania: 89 minut, prod. USA, dystrybucja: Monolith (18 lipca br. godz.19)
?Klakson i spółka?
Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z refl ektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę.
?Wheely?, reżyseria: Yusry Abd Halim, animowany/komedia, prod. Malezja, dystrybucja: Monolith (19 lipca br. godz.16.30) 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *