Nowa prezes SM Krzemionki, Ewa Żelazowska: -?Najważniejsze jest ocieplenie wizerunku spółdzielni?

Ewa Żelazowska, dotychczasowa członkini Rady Nadzorczej SM ?Krzemionki? będzie do końca roku pełnić obowiązki prezesa spółdzielni. Taka jest decyzja spółdzielczego organu po tym, jak zmarł dotychczasowy prezes Mirosław Kaczmarczyk.
W środę zebrała się Rada Nadzorcza SM ?Krzemionek?, która korzystając z prawa spółdzielczego i obowiązującego statutu, podjęła decyzję o czasowym delegowaniu członka rady do pełnienia obowiązków prezesa zarządu na okres od 1 września do 31 grudnia br.
– Przyznam się, że byłam tym zaskoczona- mówi Ewa Żelazowska. Wyzwań jest przede mną bardzo dużo, ale chyba najważniejsze jest ocieplenie wizerunku spółdzielni. Chcę rozmawiać z mieszkańcami i reagować na ich sugestie.
Ewa Żelazowska ma 48 lat, pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego, od 1995 r. prowadzi własną działalność gospodarczą, zaś od ponad roku zasiada w Radzie Nadzorczej SM ?Krzemionki?.
Nie wiadomo, czy po tym czteromiesięcznym okresie organy spółdzielni ?Krzemionki? zdecydują się na utrzymanie dotychczasowej prezes na tym stanowisku, czy nie zostanie rozpisany konkurs.
Co istotne, Spółdzielnia Mieszkaniowa ?Krzemionki? jest świeżo po badaniu przez lustratora i jej ocena wypada dobrze. Ustalenia, które już są, nie stwierdzają żadnych uchybień w funkcjonowaniu.
– Lustrator przebywał w naszej spółdzielni ponad dwa miesiące, a więc nasza sytuacja jest przeanalizowana pod wieloma aspektami – mówi przewodnicząca Rady Nadzorczej SM ?Krzemionki?, Hanna Szczepanek.
Jak słyszymy priorytetem ?Krzemionek? będzie kontynuacja procesu dociepleń bloków w jej zasobach, nie wiadomo czy uda się zrealizować planowanego przez wcześniejszego prezesa placu zabaw z parkiem rekreacyjnym na osiedlu Stawki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *