Od dziś zmiany w rozkładzie jazdy MZK. Wraca połączenie Szewna ? Kunów

Od dziś Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. przywraca kursowanie autobusów według rozkładu jazdy obowiązującego w dni nauki szkolnej przed ogłoszeniem pandemii Covid-19.
Ponadto przywrócone będzie kursowanie autobusu linii nr 3 w niedziele i święta, wprowadzone zostaną korekty godzinowe w dni robocze na linii nr 3, 6 i 8.
– Uruchamiamy także kursy linii nr 6 w dni robocze z Szewny do Kunowa przez Wymysłów, Janik, w Kunowie ulicą Kolejową, Fabryczną, Langiewicza, Warszawską do Placu Wolności. Kursy będą realizowane z Szewny do Kunowa w godz. 5:10, 13:05, 21:10, natomiast z Kunowa do Szewny w godz. 6:10, 14:10, 22:10. Jest to odpowiedź na zgłaszane przez mieszkańców potrzeby, szczególnie osób pracujących w kunowskiej strefie przemysłowej ? informuje Jarosław Kateusz, prezes MZK.

Wczoraj aktualizowane zostały na przystankach autobusowych wszystkie rozkłady jazdy, które będą zgodne z planem obowiązują od dnia 1 września 2020 r. Zachęcamy też do zapoznania się z nowym rozkładem jazdy, który już jest dostępny na stronie www.mzkostrowiec.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *