Poznaj stypendystów Prezesa Rady Ministrów z ostrowieckich, opatowskich i ożarowskich szkół

Mateusz Morawiecki – Prezes Rady Ministrów zatwierdził listę stypendystów na rok szkolny 2020/2021. W och gronie znalazła się spora grupa uczniów z powiatu ostrowieckiego i opatowskiego.

Pierwsza rata stypendium zostanie wypłacona do 30 listopada za okres od września do grudnia, a druga rata do 30 kwietnia, za okres od stycznia do czerwca.

Na liście stypendystów znaleźli się:

*Kinga Barańska – Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Zuzanna Bąk – Liceum Ogólnokształcace w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie

*Emilia Buczkowska – Technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Nikola Bukała – Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Zespole Szkół nr 2 w Opatowie

*Bartłomiej Bzduch – Technikum w Ożarowie w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie

*Kacper Chadała – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Marcina Popiela w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Karolina Anna Drożdżal – Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Paulina Duda – Niepubliczne Technikum im. gen. W. Andersa w Opatowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

*Kacper Dusza – Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. St. Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Norbert Gancarz – Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. St. Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Konrad Góra – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Opatowie

*Gabriela Góźdź – Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Weronika Grudzień – Technikum nr 4 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Weronika Karolina Jesionowska – Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Iwona Kawalec – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Opatowie

*Maria Anna Kosiarz – Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Aleksandra Małecka – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie

*Michał Ołubiec – Technikum Nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Julia Oraniec – Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Maryia Parukova – Liceum Ogólnokształcące w Ożarowie w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie Ożarowie

*Damian Krystian Pawlicki – Technikum w Zespole Szkół Nr 2 w Opatowie

*Wiktor Rajca – Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Oliwia Reczko – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im ks. Marcina Popiela w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Justyna Relikowska – Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Opatowie

*Klaudia Rzepka – Liceum Ogólnokształcące w Ożarowie w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie

*Paweł Sobczak – Technikum w Ożarowie w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie

*Karol Sobczyński – Technikum Nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Wiktoria Susfał – Technikum w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Kornelia Szewczyk – Technikum w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Oliwia Maria Szurek – Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Katarzyna Wielgus – Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

*Anna Witkowska – Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Opatowie

*Patrycja Zioło – Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Zespole Szkół nr 2 w Opatowie

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *