Targowiska zapraszają przed okresem Wszystkich Świętych. Warto rozłożyć zakupy w czasie

Okres Wszystkich Świętych jest jednym z tych kiedy na Targowiskach Miejskich w Ostrowcu Świętokrzyskim daje się zauważyć większy ruch klientów.
Czy tak będzie i w tym roku, kiedy na sile przybiera pandemia koronawirusa?
– Targowiska Miejskie są przygotowane do zwiększonego ruchu klientów w okresie przed Wszystkimi Świętymi – mówi Mariusz Kosiarz, dyrektor Targowisk Miejskich. Stanowiska z towarami związanymi z tym świętem rozlokowaliśmy blisko głównych wejść na place targowe. W okresie pandemii dużo bezpieczniejsze jest robienie zakupów na wolnym powietrzu, czy wiatach handlowych z zachowaniem wymogów sanitarnych, niż w zamkniętych powierzchniach sklepów.
Dyrekcja Targowisk Miejskich zwraca się do wszystkich klientów z prośbą o zachowanie rozwagi i ostrożności w trakcie wykonywania zakupów, co związane jest bezpośrednio z wprowadzeniem ograniczeń związanych z obowiązywaniem ?czerwonej strefy?.
– Zachęcamy do rozłożenia w czasie zakupów przedświątecznych, bowiem już od czwartku do soboty włącznie będzie można dokonywać zakupów okolicznościowych tj. żywe kwiaty, wiązanki, czy znicze nagrobne – informuje dyrektor Mariusz Kosiarz.
Dyrekcja targowisk nie ukrywa, że liczy na spore zainteresowanie bogatą ofertą przygotowaną przez sprzedających w okresie Wszystkich Świętych, co na pewno byłoby wsparciem dla rodzimych handlowców i producentów w tym trudnym okresie – słyszymy. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *