Kto wygrał w Mikołajkowym Turnieju Szachowym?

Mikołajkowy Turniej Szachowy, który odbył się w piątek, 4 grudnia, w nowej siedzibie Stowarzyszenia Szachowego Hetman przy ulicy Kilińskiego 57, jak co roku wywołał emocje. Wizyta Mikołaja pozostanie w pamięci  na długo. W zmaganiach turniejowych, rozgrywanych stacjonarnie i na platformie internetowej,  udział wzięło 64 szachistów. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny, Jarosław Choina. Sędzią rundowym był Adam Choina.

Zawodnicy grali w 4 grupach wiekowych, w których zajęli odpowiednio miejsca:

Grupa do lat 9: 1.Kacper Mierzejewski; 2.Antoni Gołąb; 3.Oliwier Maj

Grupa do lat 12: 1.Jakub Karyś; 2.Jakub Szymański; 3.Maciej Kateusz

Grupa do lat 18: 1.Nikolas Gawlik; 2.Jan Choina;

Grupa OPEN: 1.Adam Choina; 2.Kazimierz Dybiec; 3.Jarosław Choina

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, nagrody rzeczowe, dyplomy i upominki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki i słodycze.

Działacze Hetmana za naszym pośrednictwem dziękują prezydentowi Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosławowi Górczyńskiemu, który objął patronatem Mikołajkowy Turniej Szachowy. Za przeprowadzenie działań promocyjnych i organizacyjnych odpowiadały Sylwia Chałupczak, Małgorzata Turczyńska, Grażyna Kateusz, Małgorzata Kita, Patrycja Kuszewska. Zawody wsparli finansowo: FHU MALPOL, Centrum Sport, Salon 3d, Cukiernia u Ani, Ośrodek Szkolenia PRIMO, TBM, DA GRASSO, MAXX10GROUP, Klimel, Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 oraz Zespół Edukacyjny ?Dwunastka?. To dzięki nim Mikołajkowy Turniej Szachowy otrzymał bogatą oprawę. Wywarł wiele niezapomnianych wrażeń, pozostawił miłe wspomnienia i zachęcił do treningu i ponownej gry w szachy. Pomimo trudnego czasu, dzięki ludziom o gorących sercach i otwartości możliwa stała się organizacja turnieju szachowego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *