?Zima przyszła do nas!? Ferie w Janinkowym Przedszkolu na Ogrodach (zdjęcia)

Ferie to wyjątkowy czas zimowych zabaw, na który dzieci czekają z utęsknieniem. W Janinkowym Przedszkolu na osiedlu Ogrody milusińscy mieli okazję wesoło się bawić i każde dziecko mogło tu znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Dzieci, które lubią działania plastyczne, tworzyły prace z wykorzystaniem papierowych rolek i farb plakatowych, zimowe pejzaże przy  użyciu folii bąbelkowej, a także chętnie malowały różne kształty makaronów, wykonując niepowtarzalną biżuterię. Dużą frajdę sprawiło przedszkolakom wykonywanie bałwankowych gniotków oraz odmrażanie lodowych figurek zwierzątek. Dla dzieci lubiących działania matematyczne, odbyły się bardzo popularne zabawy z kodowaniem.

Z kolei dzieci, które kochają muzykę ruch i taniec, realizowały swoje zainteresowania w cyklu zajęć: ?Twórcze zabawy muzyczne ? bawimy się z Panią Zimą?. Dzieci tańczyły i rozwijały umiejętności percepcyjno ? poznawcze przy dźwiękach muzyki poważnej: Mozarta, Chopina czy Vivaldiego. Nie zabrakło także aktywności na świeżym powietrzu, przedszkolaki kreatywnie bawiły się w ogrodzie, zjeżdżając z górki na sankach, grając w lodowe kręgle oraz ozdabiając drzewa lodowymi kulami.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *