Poradnie proktologiczna, chorób naczyń i dermatologiczna w Carincie

Od kwietnia 2021 roku mieszkańcy Powiatu Ostrowieckiego będą mogli korzystać z szerszej oferty bezpłatnej opieki medycznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Centrum medyczne GVM Carint ?Serce i Zdrowie? pomyślnie zakończyło proces kontraktowania z NFZ i we współpracy z publicznym płatnikiem uruchamia 3 poradnie: proktologiczną, chorób naczyń oraz dermatologiczną. Korzystanie z opieki medycznej w poradniach finansowanych przez NFZ wymaga skierowania od lekarza pierwszego kontaktu (POZ).

Centrum medyczne GVM Carint ?Serce i Zdrowie?, to nowopowstała placówka medyczna należąca do Centrum Kardiologii GVM Carint, która jesienią 2020 roku uruchomiła odpłatne poradnie i leczenie zabiegowe w zakresie: urologii, ortopedii, a początkiem 2021 roku także w zakresie m.in. reumatologii  i leczenia żylaków kończyn dolnych. Kolejnym etapem rozwoju oferty świadczeń medycznych jest uruchomienie poradni specjalistycznych, gdzie opieka medyczna jest finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zakończone niedawno procedury związane z podjęciem współpracy z NFZ zaowocowały poszerzeniem oferty świadczeń medycznych realizowanych w ramach ubezpieczenia zdrowotnego dla regionu Ostrowieckiego. Od kwietnia bieżącego roku mieszkańcy Powiatu Ostrowieckiego mają dostęp do finansowanych przez NFZ poradni: proktologicznej, chorób naczyń oraz dermatologicznej. Poradnie zlokalizowane są w budynku Centrum Kardiologii GVM Carint przy ul. Szymanowskiego 13 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rejestracja na wizyty odbywa się pod numerem: +48 662 002 091.

-Jesienią ubiegłego roku uruchomiliśmy część świadczeń odpłatnych cieszącą się dużym zainteresowaniem: poradnie i leczenie zabiegowe, ale od samego początku dążyliśmy również do uruchomienia świadczeń w ramach NFZ. Naszym strategicznym celem, wzorem opieki kardiologicznej, jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości opieki medycznej w powiecie ostrowieckim i okolicy. Nie da się ukryć, że GVM Carint w nowej odsłonie, to już nie tylko Centrum Kardiologii, które od ponad 13 lat nieprzerwanie jest dla nas kluczowe i zapewnia ratujące życie procedury medyczne. Centrum GVM Carint ?Serce i Zdrowie?, to kompleksowa opieka nad Pacjentem ? od konsultacji specjalistycznych w poradni, przez diagnostykę obrazową jak USG, po leczenie zabiegowe małoinwazyjnymi technikami chirurgicznymi w warunkach szpitalnych. Jesteśmy przekonani, że wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym pracuje wykwalifikowany zespół medyczny wspierany nowoczesnym sprzętem oraz zapleczem zabiegowym, stanie się ważnym punktem na mapie zdrowotnej dla mieszańców Ostrowca i okolicznych miejscowości. ? mówi Sebastian Kawalec, Prezes GVM Carint.

W Ostrowcu Świętokrzyskim GVM Carint od ponad 13 lat kojarzone jest z wysokimi standardami leczenia kardiologicznego w Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii. Nowa placówka GVM Carint ?Serce i Zdrowie? powstała w oparciu o wartości i standardy wypracowane na przestrzeni niemal dwóch dekad działalności medycznej. Obecnie Carint leczy pacjentów w kilku miastach w Polsce, gdzie realizuje pełnoprofilowe świadczenia kardiologiczne. Wykonywane są wszystkie typy zabiegów kardiologicznych z wykorzystaniem nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu, m.in.: leczenie ostrych zespołów wieńcowych w ramach 24 godzinnych dyżurów zawałowych, angioplastyka tętnic wieńcowych, koronarografia, ablacje zaburzeń rytmu serca, wszczepianie stałych i czasowych układów stymulujących serce (rozruszniki serca). Więcej informacji na stronach: https://gvmcarint.eu/ oraz https://serceizdrowie.pl/.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *