„Scooby Doo i straszny zamek”, dyskoteka HOLI oraz „Kuferek z planszówkami” na Gutwinie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do wspólnej zabawy podczas pikniku rodzinnego ?Na Gutwinie jest fajnie!?, który odbędzie się w niedzielę 11 lipca w godzinach 14.00-19.00, oczywiście na terenach zielonych Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin.

Na uczestników pikniku czeka mnóstwo dobrej zabawy. Na scenie wystąpi ?Teatr Pana O.?, który wystawi spektakl ?Scooby Doo i straszny zamek?. Nie zabraknie także wesołych piosenek, wspólnych zdjęć z bohaterami spektaklu, a specjalnie dla najmłodszych animacje poprowadzą Scooby Doo, Daphne, Welma i Fred. Podsumowaniem występów będzie dyskoteka prowadzona przez Scooby Doo i Kudłatego z wykorzystaniem barwiących proszków holi.

Nieco starsi uczestnicy będą mogli zapoznać się z wieloma grami planszowymi. ?Kuferek z planszówkami? zaprezentuje aż 30 różnych gier, w które będzie można oczywiście pograć. O stronę sportową zadbają instruktorzy MOSiR – nie zabraknie popularnych gier i zabaw. Animacje dla dzieci poprowadzą ponadto pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej i Przedszkola Promyk.

Swoje stanowiska zaprezentują m.in. Świętokrzyski Park Narodowy i ostrowiecka Policja, a na wodzie pojawią się różne modele pływające zbudowane przez ostrowieckich modelarzy. Dużą frajdę na pewno sprawi miasteczko dmuchańców, z których będzie można korzystać nieodpłatnie.

11 lipca odbędzie się pierwszy z dwóch planowanych pikników. Drugi przewidziany jest na niedzielę 8 sierpnia, także w godzinach 14-19.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *