Wakacyjne warsztaty kreatywne w Biurze Wystaw Artystycznych

Galeria BWA Ostrowiec wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych mieszkańców miasta, przygotowała na  okres wakacji atrakcyjną ofertę warsztatów kreatywnych.

Terminy warsztatów w lipcu:

6 lipca 2021 ? godz. 1000

 ?Wiszący dom? ? warsztaty wykorzystujące ekologiczne materiały w postaci drewnianych, biodegradowalnych form domku, które w ramach opracowania plastycznego nabiorą zindywidualizowanego
 i niepowtarzalnego charakteru. Do zdobienia zostaną użyte farby wodne. Po zakończonych warsztatach przewidziana jest wystawa prac.

13 lipca 2021 ? godz. 1000

?Drewniane foto? ? zajęcia z użyciem zaskakujących materiałów, w efekcie czego powstanie fotografia na nietypowym podłożu. Uczestnicy warsztatów przygotowują odpowiednio docięty klocek, po czym za pomocą zagadkowych procesów przeniosą fotografię na powierzchnię drewna.

 20 lipca 2021 ? godz. 1000

?Szklany obraz? ? zajęcia umożliwiające opracowanie obrazu przy użyciu farb i barwnych sztyftów na szklanej powierzchni szyby, pod którą kryje się kolejny wizerunek. Gotowy obraz znajdzie się w ramce i może zdobić ścianę lub biurko młodego wielbiciela sztuki.

27 lipca 2021 ? godz. 1000

?Morski wąż? ? zajęcia polegające na tworzeniu niegroźnego gada, który może pełzać w pełnej okazałości, lub przybrać kompaktową formę i towarzyszyć nam podczas wakacyjnych wycieczek. Warsztaty wpływają na rozwój zdolności motorycznych dziecka.

Czas trwania poszczególnych warsztatów: ok. 1,5 h. Bilet na warsztaty to koszt 5 zł od uczestnika.

Obowiązują zapisy telefoniczne: 41 263 20 48

Prowadzący: dr Artur Bartkiewicz

Print Friendly, PDF & Email