Rektor WSBiP dr Paweł Gotowiecki z wizytą na Ukrainie (zdjęcia)

Po okresie pandemii Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim wznawiła kontakty międzynarodowe.
Rektor ostrowieckiej uczelni, dr Paweł Gotowiecki przebywał na Ukrainie, gdzie spotkał się z władzami partnerskich uniwersytetów.
Wyjazd na Ukrainę był okazją do spotkania z władzami Narodowego Uniwersytetu ?Akademia Ostrogska?, Czerniowieckiego Narodowego Uniwersytetu im. J. Fedkowycza, Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego oraz Lwowskiej Akademii Medycznej. Podczas spotkań rozmawiano o obszarach współpracy, m.in. w zakresie mobilności nauczycieli akademickich i studentów w ramach programu Erasmus+, czy też realizacji wspólnych projektów naukowo-badawczych i edukacyjnych, działalności wydawniczej.
Jak się dowiedzieliśmy, przedstawiciele wszystkich wymienionych uczelni, które odwiedził rektor dr Paweł Gotowiecki, będą gościć w Ostrowcu Świętokrzyski 9 października – w dniu w którym zaplanowano główne uroczystości 25-lecia naszej Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *