Wiktoria Tadej Miss Polski Foto i Miss Polski Internetu Nastolatek UK & Ireland 2021 (zdjęcia)

Na gali w Londynie odbyły się wybory Miss Polski UK & Irleand. Tytuł miss zdobyła 22-letnia Sandra Salamon. 15-letnia ostrowczanka Wiktoria Tadej zdobyła tytuły Miss Polski Foto Nastolatek UK & Ireland 2021 oraz Miss Polski Internetu Nastolatek UK & Ireland 2021.

To już po raz piaty Polki mieszkające na Wyspach walczyły o koronę najpiękniejszej w dwóch kategoriach: Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek UK & Ireland 2021. Dodatkowo wybierano Miss Foto, Miss Internetu i Miss Popularności. Dziewczęta pokazały się we wspaniałych kreacjach przy prawie 300- osobowej widowni. Wszyscy podkreślają bogaty program artystyczny imprezy. Gwiazdami wieczoru były m.in. Rui Carlos Ferreira z Bad Boys Blue, Wiktoria Tracz ? piosenka polskiego pochodzenia, będąca wschodzącą gwiazda pop na Wyspach oraz Nina Czernik ? utalentowana muzycznie wicemiss Polski Nastolatek UK & Ireland 2019 i Martin Fitch – reprezentant Polski w konkursie Eurowizji.

O randze imprezy świadczy chociażby to, że widzów obowiązywał strój Black tie, wywodzący się z tradycji brytyjskiej i amerykańskiej. Mężczyźni musieli włożyć białą koszulę z czarnym krawatem, kamizelką oraz elegancką marynarkę i czarne, galowe buty. Kobiety zaś, zgodnie z wymogami, musiały włożyć małą czarną lub ciemną sukienkę koktajlową. Natomiast wszystkie misski zaprezentowały się w stroje bikini, sport oraz school-casual.

Piętnastoletnia ostrowczanka Wiktoria Tadej znalazła się w finale konkursu Miss Polski UK i Ireland oraz Miss Polski Nastolatek UK i Ireland po majowej eliminacji. Od tego czasu trwało internetowe zbieranie i liczenie głosów. Trzeba podkreślić, że głosy ostrowczan pomogły wydatnie Wiktorii w osiągnięciu końcowego sukcesu.

Wiktoria Tadej ma 15 lat i na co dzień mieszka w Doncaster. Mierzy 158 cm wzrostu. Ma brązowe włosy i piękne, zielone oczy. Wiktoria uwielbia podróże oraz aktywność fizyczną. Chętnie trenuje boks i fitness, zumbę, a także pasjami jeździ na rolkach. Uwielbia zajęcia plastyczne i? puszczanie baniek mydlanych.

-Zgłosiłam się do konkurs, aby zrealizować jedno z moich marzeń i abym mogła dalej rozwijać się w tym kierunku ? mówi nam Wiktoria.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. W Wielkiej Brytanii i Irlandii konkurs reaktywowano po sześcioletniej przerwie i od razu stał się sukcesem zarówno medialnym, jak i społecznym, wywołującym ogromne poruszenie. Wystartował w 2017 roku, choć wówczas jedynie z kategorią Miss Polski UK&Ireland.

Wiktoria, jak podkreśla jej mama Agnieszka, w Ostrowcu Świętokrzyskim uczęszczała do PSP Nr 14. W Anglii Wiktoria zdobyła tytuł złotego studenta w 2019 roku za bardzo dobre wyniki i osiągnięcia w nauce.

-Wiktoria kocha zwierzęta. Jest bardzo wrażliwą osobą na ludzką krzywdę i cierpienie. To też optymistka ciesząca się każdą chwilą swojego życia. Nigdy się nie poddaje ? mówi o córce Agnieszka Tadej.

-To był niesamowity, wyjątkowy dzień,  który zostanie w mojej pamięci na zawsze ? komentuje Wiktoria udział w londyńskiej gali finalistek. ?Co prawda nie zdobyłam korony, ale za to dwa, ogromne wyróżnienia. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję organizatorom konkursu,  choreografom, fotografom, stylistom i całej ekipy pracującej z uczestniczkami wyborów. Dziękuję także sponsorom i oczywiście każdemu kto mnie wspierał,  pomagał w głosowaniu i był przez ten cały czas ze mną. Tytuł Miss Internetu zdobyłam wyłącznie dzięki waszej pomocy, za co jestem  ogromnie wdzięczna.

Wiktoria mówi, że szczególne podziękowania kieruje dla swej mamy, Agnieszki. Bez niej nie byłoby jej w tym magicznym miejscu. To ona też zgłosiła córkę do konkursu i cały czas wsparła w dążenia do realizacji celów i marzeń.

-Dzięki konkursowi poznałam wspaniałych ludzi i przeżyłam niesamowite chwile na próbach i podczas samej gali ? podkreśla szczęśliwa Wiktoria.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *