Zapraszamy na start ?Tropem Wilczym?

Już w najbliższą niedzielę, 15 sierpnia, odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” imieniem Danuty Siedzikówny „Inki”.

Tego dnia biuro zawodów będzie czynne już w godz. 7-11. O godz. 11.50 odegrany zostanie hymn państwowy, po którym dokładnie o godz. 12 odbędzie się start do biegu honorowego. Pół godziny później na trasę ruszą zawodnicy na dystansie 10 km i uczestnicy Nordic Walking rywalizujący na 5 km. Na 14.00 zaplanowano dekorację najlepszych zawodników.

Bieg w Ostrowcu Świętokrzyskim na Gutwinie odbędzie się bez względu na panujące warunki atmosferyczne, a także nic nie wskazuje na powstanie ograniczeń związanych z koronawirusem.  Przypominamy, że bieg odbędzie się w trzech kategoriach: bieg honorowy ? 1963 m, bieg główny ? 10 km, marsz Nordic Walking ? 5 km.

Trasa dla wszystkich dystansów znajdować się będzie na terenie kompleksu leśnego Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski (start biegów-okolice leśniczówki obok Parku Linowego).To już kolejna edycja biegu odbywająca się w naszym mieście i kolejny raz organizacji biegu w Ostrowcu Świętokrzyskim podjęło się Stowarzyszenie Związku Strzeleckiego Strzelec Organizacji Społeczno-Wychowawczej Jednostki Strzeleckiej 2013. Patronem honorowym biegu została Danuta Siedzikówna ?Inka? i to właśnie jej wizerunek zostanie uwzględniony na koszulkach, które znajdą się w pakietach startowych.

Zarejestrowanie się na bieg gwarantuje otrzymanie pakietu startowego, w skład którego wchodzi m.in. koszulka z wizerunkiem Danuty Siedzikówny ?Inki? oraz pamiątkowy medal, który razem z poprzednią i przyszłą edycją tworzą całościową pamiątkę na całe życie. Zapisów można dokonać pod linkiem: timekeeper.pl lub na stronie js2013.pl w zakładce Bieg Tropem Wilczym.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.