Restauracja KFC na święta

Według naszych ustaleń restauracja sieci KFC w Ostrowcu Świętokrzyskim zostanie uruchomiona w okresie przedświątecznym.

Obecnie prace budowlane przy obiekcie zostały wykonane w ponad pięćdziesięciu procentach. Sama realizacja odbywa się przy użyciu ekologicznych technologii. Warto wiedzieć, że w tym roku  spółka AmRest otworzyła 300 restaurację KFC w Polsce. Wraz z otwarciem lokalu w Łodzi fi rma wzmacnia swoją pozycję na krajowym rynku gastronomicznym w kategorii restauracji szybkiej obsługi (QSR). 
– KFC to strategiczna marka w portfolio spółki AmRest, która globalnie zarządza ponad 900 restauracjami sieci w całej Europie. Z perspektywy całego biznesu Spółki, Polska niezmiennie jest jednym z kluczowych rynków. Nieustanne zwiększamy dostępność marki dla naszych gości w dogodnych lokalizacjach, czego dowodem jest najnowsza restauracja przy Parku Handlowym w Łodzi. W KFC od zawsze jakość i świeżość dań stawiane są na pierwszym miejscu. Ale nie tylko. KFC wspiera także organizacje społeczne i jako pierwsza sieć restauracji w Polsce wdrożyła program Harvest, w ramach którego nasi pracownicy za pośrednictwem Banków Żywności w Polsce przekazali prawie dwa miliony ciepłych posiłków. KFC wdraża także szereg rozwiązań wspierających środowisko: nasze dania serwujemy w opakowaniach wyprodukowanych w 50% z recyclingu, systematycznie redukujemy zużycie plastiku, a także budujemy odpowiedzialnie nasze nowe restauracje używając ekologicznych technologii. Posiadamy pierwszą w tej części Europy restaurację z certyfikacją LEED. Siłą marki KFC są również lokalni dostawcy, wyselekcjonowane, najlepsze polskie hodowle drobiu i wyłącznie sprawdzone produkty ? powiedział Thomas Łacek, Brand Prezydent KFC w AmRest. 
Aby zwiększać dostępność marki KFC dla gości, firma intensy wnie inwestowała w nowe kanały sprzedaży oraz konsekwentnie poszerzała zasięg dostaw do domu. Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań było wprowadzenie usługi KFC Collect, czyli dodatkowej funkcji w aplikacji, która pozwala na zamówienie produktów za pośrednictwem trzech bezpiecznych i wygodnych opcji osobistego odbioru: w restauracji, przy okienku Drive Thru lub na specjalnie oznakowanym parkingu restauracji KFC. Restauracje KFC zarządzane przez AmRest zatrudniają w Polsce 10.000 pracowników, a na rynkach europejskich prawie 30.000 osób (29.500). Przypomnijmy, że w sąsiedztwie restauracji KFC w Ostrowcu Świętokrzyskim powstanie budynek handlowy oraz parking. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *