Karol Okrasa ugotuje dla Farmy Swietokrzyskiej podczas BIOEXPO w Warszawie

W dziś do 2 października br. w Ptak Warsaw Expo odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych – BIOEXPO Warsaw.
To jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, na którym spotyka się cała branża ekologiczna. Nie zabraknie tam Farmy Świętokrzyskiej, firmy pochodzącej z Borii nieopodal Ostrowca Świętokrzyskiego, specjalizującej się w produkcji ekologicznych warzyw, owoców i przetworów.
Na stoisku Farmy Świętokrzyskiej pojawi się w piątek 1 października br. Karol Okrasa. Odwiedzający będą mogli podpatrzeć, jak gotuje z wysokiej jakości produktów Farmy Świętokrzyskiej.
– Tak duże wydarzenie zrzeszające branżę ekologiczną to znakomita  okazja, żeby zobaczyć jak rozwija się rynek bio w Polsce, co się na nim zmienia i z jakimi nowościami już wkrótce będziemy mieć do czynienia. Stałym elementem spotkania są również panele, na których będzie można posłuchać inspirujących dyskusji ekspertów z branży. Dla nas, jako firmy  pochodzącej ze  świętokrzyskiego to także szansa na promocję własnego regionu i pochodzących z niego produktów. Cieszymy się, że będzie nas w tym wspierał Karol Okrasa ? mówi Łukasz Gębka, Prezes Farmy Świętokrzyskiej. 
BIOEXPO Warsaw to wydarzenie, które przyciąga całą branżę ekologiczną z Europy Środkowo-Wschodniej. W gronie wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także start`upy oraz instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in. jednostki certyfi kujące).
Na tym międzynarodowym wydarzeniu kupcy, producenci i sprzedawcy mają szansę na wymianę doświadczeń, nawiązywanie relacji i rozmowy o ekspansji na rynki zagraniczne. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *