Jest piąty inwestor przy ulicy Przemysłowej

Jak poinformował prezydent Jarosław Górczyński, wkrótce poznamy nazwę piątej firmy, która zdecydowała się zlokalizować swój biznes na obszarze Ostrowieckiego Kompleksu Inwestycyjnego.
– Do kolejnego ogłoszonego przez nas przetargu przystąpiła firma, reprezentująca kapitał zagraniczny, ale z zarejestrowanym już ostrowieckim adresem. Spółka zamierza przy ul. Przemysłowej dosyć szybko wybudować swoją siedzibę, z której będzie obsługiwać klientów w Polsce, na Ukrainie, Białorusi, Uzbekistanie, Gruzji i w krajach bałtyckich. Nazwę firmy będziemy mogli podać po podpisaniu aktu notarialnego między nami a inwestorem ? wyjaśnia Jarosław Górczyński, prezydent miasta. Jest to kolejny inwestor w Ostrowcu Świętokrzyskim. 
Do tej pory przy ul. Przemysłowej gmina sprzedała czterem inwestorom tereny o łącznej powierzchni około 8 ha. Izoterm, Elkom Trade, Part Logistik wybudowały  już swoje siedziby i prowadzą w nich działalność operacyjną. W tej lokalizacji miasto ma jeszcze do zaoferowania inwestorom cztery działki o łącznej powierzchni 7,5 ha.
Fot. Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *