Bricomarché się otwiera

Na najbliższą środę, 24 listopada, zaplanowano otwarcie ostrowieckiego marketu Bricomarché. Na klientów tego dnia już od godz. 7 ma czekać wiele promocji.
Bricomarché jest liderem na rynku supermarketów typu ?dom i ogród? pod względem obrotów. Misją marki jest wspieranie klientów w rozwijaniu zainteresowań oraz pasji związanych z domem i ogrodem, dzięki oferowaniu różnorodnych kategorii produktów zawsze w atrakcyjnych cenach. Sieć oferuje około 25 tysięcy produktów z czterech głównych działów: majsterkowanie, budowlany, dekoracja i ogród. Klienci mogą wybierać również spośród bogatego asortymentu marek własnych. W 2020 roku sieć Bricomarché dynamicznie rozwinęła udogodnienia z zakresu e-commerce. Od kwietnia 2020 roku klienci wszystkich sklepów sieci mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.


Sieć rozwinęła także portfolio Bricomatów ? autorskiego i unikatowego rozwiązania, które umożliwia odbiór również wielkogabarytowych artykułów w systemie 24/7.
Obecnie w Polsce działa ponad 170 supermarketów Bricomarché oraz 6 składów budowlanych, które swoim zasięgiem obejmują całą Polskę. Składy budowlane zaopatrują sklepy Bricomarché, a także bezpośrednio ich klientów w materiały budowlane oraz asortyment ogrodniczy z wykorzystaniem samochodów HDS, które zapewniają transport bezpośrednio na miejsce realizowanej inwestycji. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *