?Sztuka uczuć?. Walentynkowe warsztaty rodzinne z Biurem Wystaw Artystycznych

Z okazji święta zakochanych ostrowieckie Biuro Wystaw Artystycznych przygotowało dla całych rodzin niebanalną propozycję spędzenia walentynkowego dopołudnia.

W niedzielę 13 lutego uczestnicy rodzinnych warsztatów walentynkowych zostaną zaproszeni do kreatywnego wyrażania swoich uczuć i określania rodzinnych więzi za pomocą wizualnych form.

Rodzice wraz z dziećmi stworzą własne wiersze na temat łączących ich uczuć, które następnie zilustrują korzystając z wszechobecnego w dzisiejszych czasach języka komunikacji obrazkowej. Ponadto wspólnie wykonają artystyczne ?drzewo uczuć?.

– Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć, które towarzyszy nam od narodzin, ale to od nas samych zależy, czy i w jakim stopniu będzie nam towarzyszyła w dalszym życiu. Jednym z czynników jakie wpływają  na nasze relacje z bliskimi jest sposób budowania więzi i okazywania uczuć. Stąd pomysł na rodzinne warsztaty walentynkowe ? mówi dyrektor Biura Wystaw Artystycznych Justyna Łada. ? Ponadto inspiracją stał się swoisty powrót do komunikacji opartej na rysunku. Obecnie emotikonki są jednym z najbardziej dostępnych form wyrażania emocji, dlatego mogą one ogrywać kluczową rolę w cementowaniu więzi.

W związku z panującą sytuacją pandemiczną ilość miejsc jest ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego zapisu. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: +41 263 20 48.

Ponadto organizatorzy zapraszają wszystkich zakochanych do wyznawania swoich uczuć bliskim osobom w przestrzeniach Biura Wystaw Artystycznych, na przykład w trakcie zwiedzania wystawy ?Air & Ground Control? autorstwa Pauliny Ptaszyńskiej i Bartosza Posackiego.

Przypomnijmy wystawę można zwiedzać do końca lutego w godzinach pracy BWA, tj. od wtorku do piątku w godz. 9.00  – 17.00 i w każdą niedzielę w godz. 11.00 ? 17.00.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.bwa.ostrowiec.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *