bp Polska otworzy kolejną stację w Ostrowcu Świętokrzyskim

Jak udało nam się ustalić, jeszcze w tym roku na ulicy Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim powstanie nowa stacja bp Polska.
– W zeszłym roku kupiliśmy stację Valdi. Po etapie adaptacji do naszych standardów planujemy otwarcie stacji w maju 2022 – mówi dr Magdalena Kandefer -Kańtoch, rzecznik prasowy bp Polska.
Pod marką bp działa prawie 570 stacji (w tym blisko 50 przy autostradach i drogach ekspresowych) i całodobowe sklepy. Wszystkie stacje bp w Polsce oferują tylko bezołowiowe benzyny, w tym wprowadzone w kwietniu 2016 r. najlepsze jak dotąd paliwa usuwające zanieczyszczenia z silnika: paliwa bp Ultimate z technologią ACTIVE oraz paliwa regularne z technologią ACTIVE. W większości obiektów działają kawiarenki Wild Bean Cafe. Firma bp zatrudnia ponad 5.000 pracowników i kolejne 5000 poprzez stacje partnerskie w Polsce. Zainwestowała ponad 5,5 miliarda złotych w Polsce i wpłaciła ponad 15 miliardów złotych do budżetu państwa w podatkach: VAT, akcyzie i opłacie paliwowej. 

fot. bp Polska

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “bp Polska otworzy kolejną stację w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 21 lutego 2022 at 10:59
    Permalink

    przy ul.Sandomierskiej ??? przecież w 2024 roku ma być oddany odcinek między Brezelią a Miłkowem i odciążona z ruchu będzie ul.Sandomierska i sensowniejsza byłby nowa stacja benzynowa przy DK9,w tamtej okolicy

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *