Teraz outlet, później biura?

Po tym, jak sklep sieci Biedronka został przeniesiony ze skrzyżowania ulic Mickiewicza i Sienkiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim, zastąpił go Biedronka Outlet. Niestety, nie na długo. Co znajdzie się w tej atrakcyjnej lokalizacji?
-Outlet zlokalizowany przy ulicy Sienkiewicza 38 w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski ma charakter tymczasowy i zostanie zamknięty przed upływem pierwszego kwartału 2022 roku w związku z wygaśnięciem umowy najmu- mówi nam Tomasz Harasymiuk, starszy menedżer sprzedaży w Sieci Biedronka. 
Funkcjonujący wcześniej pod tym adresem sklep sieci Biedronka został przeniesiony na ulicę Adama Mickiewicza 28. Outlety to placówki sieci Biedronka, w których klienci znajdą szeroki wybór artykułów przemysłowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Obecnie nasza sieć prowadzi 25 sklepów w tym formacie zlokalizowanych w 22 miastach, np. w Gdańsku, Bolesławcu, Łomży, Mielcu czy Lublinie. Klienci doceniają możliwość zakupu artykułów przemysłowych w obniżonych cenach, dlatego od kilku lat oferujemy im te produkty nie tylko w standardowych sklepach naszej sieci, ale również w outletach i outletach mobilnych. Dzięki formatowi mobilnemu docieramy do jeszcze większej liczby klientów chcących skorzystać z promocji na art. przemysłowe, bez konieczności udawania się do sklepu stacjonarnego.
Tymczasem, jak informuje nas Tomasz Mroczek, naczelnik Wydziału Rozwoju Infrastruktury Powiatu, o dalszym losie obiektu przy ul. Mickiewicza zadecyduje ekspertyza budowlana.
-Zleciliśmy wykonanie ekspertyzy budowlanej obiektu przy ul. Mickiewicza pod kątem jego adaptacji na pomieszczenia biurowo ?administracyjne. Od jej wyniku będą zależały dalsze działania dotyczące wykorzystania tego budynku. Najprawdopodobniej wyniki ekspertyzy poznamy jeszcze w tym miesiącu ? wyjaśnia naczelnik T. Mroczek.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *