Ło-Men-Run (zdjęcia)

W niedzielę, na Gutwinie, już po raz drugi, odbył się mający na celu uczczenie Dnia Kobiet ?Bieg Ło-Men-Run?. Udział w nim mogli wziąć także mężczyźni, ale pod warunkiem, że pobiegną w spódnicy?

Biegowi towarzyszyły inne imprezy, jak morsowanie, grill, wielkanocny kiermasz ciast, a także akcja zapisów na badania lekarskie.

Odbył się bieg wspólny na dystansie 1 km, a także bieg główny oraz marsz Nordic Walking na dystansach 5 km. W biegu na dystansie 5 km wśród kobiet zwyciężyła Beata Woźniak przed Justyną Słowik Izabelą Komar, a wśród mężczyzn Michał Deska przed Konradem Słowikiem i Pawłem Hedą. W marszu Nordic Walking najszybsza była Aneta Rogala przed Wiolettą Dąbek i Magdaleną Wójtowicz. Z kolei najszybszym w tej rywalizacji okazał się Remigiusz Woźniak, który wyprzedził Łukasza Patera i Jacka Tarnowskiego.

Podczas biegu prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie Roksany Niedbały, podopiecznej Fundacji ?Bo w nas jest moc?, 29-letniej mieszkanki gminy Waśniów, która od kilku lat zmaga się z rakiemi przechodzi kosztowne leczenie. Roksanie pomóc można wpłacając pieniądze na konto zbiórki:

Fundacja Bo w nas jest moc

Ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Numer subkonta w Pekao S.A. 93 1240 5035 1111 0010 9128 4276

IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych)

SWIFT/BIC: PKOPPLPW ,

Tytułem: Roksana Niedbała darowizna

Dla Roksany można również przekazać swój 1%:

KRS: 0000722910, Cel szczegółowy: 0007 Roksana Niedbała

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *