Sklep sieci „Action” w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Sklep sieci „Action”, słynącej z oferowania produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, pojawi się w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Znamy już jego lokalizację, ale zdecydowanie trudniej wskazać jego datę otwarcia, choć o przybliżonych terminach można już mówić.
Przed paroma laty sieć „Action” była zainteresowana nabyciem lub wynajęciem obiektu na os. Patronackim, w którym znajdowały się czy to POLOMarket, czy Mila. Ostatecznie do transakcji nie doszło. Tymczasem nie tak dawno na popularnym serwisie ogłoszeniowym pojawił się anons, z którego wynika, że jedna ze spółek oferuje do sprzedaży działkę w centrum Ostrowca  Świętokrzyskiego o pow. 2318m2 wraz z podpisaną 15-letnią umową najmu na część powierzchni przez właśnie „Action”. Pada tam również termin, że wybudowanie i oddanie sklepu ma nastąpić do marca 2023.
-Sieć „Action” kontynuuje dynamiczny rozwój w Polsce. Zależy nam na obecności w jak największej liczbie miast, w najdogodniejszych lokalizacjach dla naszych klientów- odpowiada nam w imieniu biura prasowego Action Polska, Bartosz Lewicki, Senior Team Leader OneMulti. Co do obecności w Ostrowcu Świętokrzyskim możemy potwierdzić nasze zainteresowanie otwarciem placówki w Państwa mieście, jednak nie mogę obecnie potwierdzić konkretnych dat lub limitów czasowych. Jeżeli będziemy mieć konkretne informacje, z pewnością je przekażemy. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *