Marta Manowska: -Kibicuję Tomkowi z całego serca…

24-letni Tomasz z Sadowia w powiecie opatowskim, uczestnik nowej edycji przebojowego programu „Rolnik szuka żony” stał się nowym rekordzistą pod względem otrzymanych listów od kobiet, które chciałyby, aby zaprosił je do swego gospodarstwa, a później związał z nimi życie. Mężczyzna otrzymał ich 129.
– Na początku nie szukałem miłości, zająłem się pracą, doszukiwałem się tego, co chciałbym tak naprawdę w życiu robić – wyjaśniał Tomek na antenie premierowego odcinka „Rolnik szuka żony” w rozmowie z prowadzącą program Martą Manowską. Chłopak tłumaczył, że ostatecznie podjął decyzję o tym, że zajmie się gospodarstwem, a w obecnych czasach większość dziewczyn raczej wyjeżdża ze wsi.
Prowadzącą program „Rolnik szuka żony” Martę Manowską udało nam się podpytać o osobę Tomka.
– Kibicuję mu z całego serca- odpowiedziała „Gazecie Ostrowieckiej” Marta Manowska. Mam nadzieję, że Tomek dołączy do tego grona i wśród tylu listów będzie ta jedyna. Tomek K. to 24-letni rolnik, który wraz z bratem i rodzicami prowadzi 56-hektarowegospodarstwo, specjalizujące się w produkcji roślinnej – tj. uprawie pszenicy, jęczmienia, maku oraz konopii siewnych. Po liceum wyjechał do Warszawy na studia, ale prędko zrozumiał, że nie czuje się najlepiej w mieście i wrócił na gospodarkę.

Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony”: -Jednym z najmilszych momentów tego programu jest patrzenie, jak jego uczestnicy odnajdują miłość. Mam nadzieję, że Tomek dołączy do tego grona i wśród tylu listów będzie ta jedyna. Kibicuję mu z całego serca.

Jak czytamy w wizytówce rolnika, jako swój największy atut uważa umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, interesuje się również militariami i trenuje oko na strzelnicy. Jego ideał kobiety to osoba aktywna fizycznie, z długimi włosamii czarującym uśmiechem. “Swojąprzyszłość wyobraża sobie pozostając w rodzinnej miejscowości wraz z kochającążoną oraz dziećmi, w której będzie rozwijał gospodarstwo oraz rodzinną firmę, by zapewnić swoim najbliższym ciepły rodzinny dom oraz miejsce, w którym będą czuli się bezpiecznie i zawsze będą chętnie do niego wracać”, możemy przeczytać w opisie postaci Tomasza K.
Nowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” już w najbliższą niedzielę 2 października na antenie TVP 1.
fot. FremantleMedia Polska

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *