Zostań Miss Ostrowca 2022! Już można się zgłaszać!

Przed rokiem Natalia Partyka sięgnęła po koronę i tytuł Miss Ostrowca Świętokrzyskiego. Kto podąży jej śladem w tym roku dowiemy się już w grudniu, na kiedy zaplanowano kolejną odsłonę wyborów.

Już został uruchomiony został link do wysyłania zgłoszeń http://www.euromedia.kie.pl/mod/82/t/iP/cPath/9 Dostępny jest również specjalny facebookowy profil, zaś link do Miss Ostrowca Św. to https://www.facebook.com/Miss-Ostrowca-%C5%9Awi%C4%99tokrzyskiego-105011291886825

Organizator Zbigniew Lisowski i jego Euro Media zapowiadają już dziś, że na finale w Ostrowieckim Browarze Kultury czekać na nas będą ciekawe stylizacje, fajne nagrody i super atmosfera.

Nie musimy też przypominać, że start w lokalnym konkursie to początek wielkiej przygody. Natalia Partyka np. została Miss Województwa Świętokrzyskiego, zaś pochodząca ze Starachowic Weronika Nowak została wybrana obok  Rachel Gupta z Indii na paryskim Supertalent of the World 2022.

Weronika wróciła nie tak dawno z Paryża i zaczyna przygotowania do matury. Jest bowiem uczennicą 4 klasy II Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Staszica w Starachowicach. W tym roku szkolnym będzie zdawać maturę.

– Jest to pewne wyzwanie. Muszę godzić naukę, modeling i konkursy piękności – mówi licealistka, która już teraz wie, czym chce zajmować się w przyszłości zawodowo. – Po maturze wybieram się na studia prawnicze. Chciałabym być prokuratorem lub sędzią. Już od dłuższego czasu miałam takie założenie, chciałabym mieć wpływ na to, co dzieje się na świecie. Modeling pojawił się zupełnie niespodziewanie. Wkrótce wywiad w amerykańskim magazynie World Class Beauty Queens Magazine.

Weronika Nowak, jak sama przyznaje jest mega zadowolona, że udało się jej wygrać tak prestiżowy konkurs.

– Dziękuję bardzo za możliwość udziału w tym wydarzeniu organizatorowi Konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego Zbigniewowi Lisowskiemu, który jest też Dyrektorem Narodowym Miss Supertalent of the World w Polsce- mówi Weronika. Brałam też udział dzięki konkursowi Miss Województwa Świętokrzyskiego w dwóch ostatnich edycjach Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF Fashion. Bardzo się cieszę, że w Kielcach jest tak wspaniałe wydarzenie promujące modę w Polsce i na świecie. Podczas edycji 2022 w lipcu wystąpiłam w kilku projektach Pawła Węgrzyna, który pochodzi z Kielc i ubierał między innymi uczestników TOP Model w ubiegłorocznej edycji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *