Dariusz Tumulec dyrektorem ostrowieckiego szpitala

Nowego dyrektora naczelnego Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim oficjalnie przedstawiła podczas konferencji starosta ostrowiecki Marzena Dębniak. Po przeprowadzeniu procedury konkursowej stanowisko to objął Dariusz Tumulec, do tej pory pełniący obowiązki dyrektora.

-Pan Dariusz Tumulec w wyniku postępowania konkursowego został jednogłośnie powołany na dyrektora naczelnego szpitala,  na sześcioletnią kadencję. Przez okres pełniącego obowiązku dyrektora dał się poznać, jako osoba dobrze zarządzająca, wykazująca się fachowością i znająca szpital „od podszewki”. Doktor Dariusz Tumulec przedstawił spójną koncepcję dalszego funkcjonowania szpitala, a przede wszystkim jego rozwoju. A to jest nasz główny cel. Zarząd powiatu w dniu wczorajszym również przyjął tę kandydaturę jednogłośnie. Mogę tylko życzyć panu dyrektorowi powodzenia  -mówiła starosta Marzena Dębniak.

   Do tej pory stanowisko dyrektorów szpitala sprawowały osoby nie związane ze środowiskiem medycznym. Dariusz Tumulec pracuje w ostrowieckim szpitalu od 2006 roku. Jest kierownikiem Oddziału Wewnętrznego II, kierownikiem Stacji Dializ oraz kierownikiem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Doskonale zna środowisko medyczne szpitala, jak i potrzeby placówki. Prywatnie doktor Dariusz Tumulec jest szczęśliwym mężem, ojcem trójki dorosłych dzieci, a jego ulubionym zajęciem poza pracą zawodową jest praca w ogrodzie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *