Bieg „Ło-Men-Run  w spódnicy 3”

Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec” wraz nieformalną grupą biegową „Kobiety Biegają” po raz trzeci organizuje w dniu 12 marca bieg  „ŁO-MEN-RUN w spódnicy 3 ”. To wydarzenie odbędzie się w ścisłej współpracy z Fundacją „Bo w Nas Jest Moc”, a jego celem oprócz szerokiego propagowania ruchu na świeżym powietrzu oraz zdrowego trybu życia, będzie zwrócenie uwagi na problem nowotworów, szczególnie raka piersi i narządów kobiecych.  Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Wiktorii Cygan, czteroletniej dziewczynki chorej na białaczkę linfoblastyczną, podopieczną Fundacji „Bo w Nas Jest Moc”.

Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Gutwin”. Przewidziana liczba uczestników, to 200 osób. Program imprezy obejmuje bieg wspólny na dystansie 1 km, bieg  i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz kiermasze ciast, rękodzieła, atrakcje dla dzieci, morsowanie oraz wspólną rozgrzewkę.

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9. Start biegu wspólnego przewidziany jest na 10:30, zaś bieg i marsz 5 km wystartuje o godzinie 11. Dekoracja zawodników nastąpi około godziny 12:30. Dodatkowo planowana jest wspólna rozgrzewka w gorących rytmach zumby oraz wspólne morsowanie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *