E-hulajnogi już u nas

Największa firma na świecie oferująca współdzielone pojazdy elektryczne poinformowała, że od 10 marca mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego będą mogli korzystać z jej e-hulajnóg.

-Cieszymy się, że udało nam się zbudować dużą społeczność użytkowników e-hulajnóg w polskich miastach. Z każdym rokiem stawiamy sobie nowe wyzwania i stale powiększamy obszary naszego działania – teraz także o Ostrowiec Świętokrzyski – komentuje Michał Borek, General Manager Lime Poland. Bezpieczeństwo i ekologia to nasze priorytety. Staramy się jak najlepiej przygotować do nowego sezonu. Każda e-hulajnoga przechodzi dokładny przegląd w naszym magazynie, tak aby nasze urządzenia jak najlepiej służyły mieszkańcom.

Aby rozpocząć swoją przygodę z e-hulajnogą wystarczy pobrać specjalną aplikację (dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR i podążać za dalszymi instrukcjami. Lokalizację najbliższej e-hulajnogi można bardzo łatwo sprawdzić za pomocą mapy w aplikacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *