Święto Rodziny z MOPS-em (zdjęcia)

Już po raz drugi w ramach obchodów Światowego Dnia Rodziny Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprosił mieszkańców do radosnego spędzenia wolnego czasu. Rodzinny Piknik otworzył wiceprezydent miasta Artur Łakomiec wraz z pracownikami MOPS, kierując do wszystkich  serdeczne słowa.

-Chcę podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i są tu dzisiaj z nami. Dziękuję także pracownikom MOPS za trud ich codziennej pracy, nie tylko od święta. Ta praca często jest niedoceniana, lecz  jest widoczna i przynosi wymierne efekty. Cieszę się, że możemy być tu i spędzić razem z Państwem  to piątkowe popołudnie oraz, że jako miasto Ostrowiec Świętokrzyski możemy służyć mieszkańcom – mówił podczas spotkania wiceprezydent Artur Łakomiec.

Do radosnego świętowania wraz z mieszkańcami włączyli się aktywnie wiceprzewodnicząca Rady Miasta Joanna Pikus oraz radni – Marek Giemza, Andrzej Pałka i Artur Zawadzki. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

-Święto Rodziny obchodzimy już po raz drugi. Impreza jest dedykowana naszym podopiecznym i ich rodzinom, ale też wszystkim mieszkańcom miasta. Chcemy, aby był to radośnie spędzony czas, w duchu dobrej zabawy i integracji rodzin – mówiła Agnieszka Piotrowska z MOPS.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji w postaci gier i zabaw.  Frajdą dla najmłodszych były dmuchańce, animacje z wesołym klownem oraz wspólne zdjęcia z misiem. Nie brakowało chętnych do salonu wizażystki. Seniorzy mogli uzyskać informacje dotyczące „opasek bezpieczeństwa”. Liczną grupę mieszkańców zgromadziły stoiska gastronomiczne. Dobra zabawa przy muzyce, w duchu radości trwała do późnego popołudnia.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *