Ostrowczanka znów najpiękniejsza w Świętokrzyskiem! Patrycja Mossakowska sięga po koronę! (zdjecia)

Patrycja Mossakowska Miss Ostrowca Świętokrzyskiego sięgnęła po tytuł Miss Województwa Świętokrzyskiego podczas gali odbywającej się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej. Organizatorem przedsięwzięcia był Zbigniew Lisowski Euro Media.

Tytuł Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2023 otrzymała Aleksandra Mierzwińska z Kielc, zaś Misterem Województwa Świętokrzyskiego 2023 został Mikołaj Kukulski z Kielc. Warto odnotować, że ostrowczanka Ewa Kotarba zdobyła tytuł 1 Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2023.

– Ze zdobycia tytułu Miss Województwa Świętokrzyskiego 2023 cieszę się ogromnie, było to dla mnie duże zaskoczenie, nie spodziewałam się wygranej, ponieważ było wiele pięknych dziewczyn, które również miały szanse na wygraną- mówi nam Patrycja Mossakowska. Podczas przygotowań do gali wkładałam dużo pracy, aby osiągnąć sukces. Dzięki wygranej w konkursie Miss Ostrowca Świętokrzyskiego 2022 czułam się pewniej podczas gali finałowej, która odbyła się 28 czerwca w MCK w Skarżysku- Kamiennej. Mam nadzieje że moja przygoda z Miss się nie skończyła, liczę na udział w konkursach zagranicznych , które pomogą mi spełniać marzenia podróżnicze.

Przypomnijmy, że Patrycji Mossakowskiej koronę najpiękniejszej przekazała inna ostrowczanka Natalia Partyka, która zdobyła tytuł przed rokiem.

Podczas finałowej gali uczestniczki zobaczyliśmy w: kreacjach z butiku RABANESKA, ubraniach Niu Me by Natasza Sikora, jak również zaprezentowano modę ślubną PROMARIAGE, bieliznę „Passion” oraz kostiumy kąpielowe. Panowie zaprezentowali się w garniturach DoTex.

Za choreografię odpowiadał Hubert Stachura – MIMESIS, make up – Akademia Makijażu Ewy Filipeckiej. Scenariusz i reżyseria Zbyszek Lisowski – www.swietokrzyskie24.eu

Patronat konkursu:  Prezydent miasta Kielce Bogdan Wenta, prezydent miasta Skarżyska-Kam Konrad Krönig, Europoseł Adam Jarubas.

Gazeta Ostrowiecka była media patronem przedsięwzięcia.

Foto Mariusz Łężniak Fotoponidzie

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *