Na Dni Ostrowca za darmo z MZK

W związku ze zbliżającymi się Dniami Ostrowca, Miejski Zakłada Komunikacji w dniach od 25 do 27 sierpnia uruchomi specjalną, darmową linię autobusową o symbolu X. Kursy odbywać się będą od godz. 15.00 do 21.30 na trasie Świętokrzyska ZOS – Traugutta – Żabia – Mickiewicza – Polna – Chrzanowskiego – 11 Listopada – Jana Pawła II – Radwana – Polna – Sienkiewicza – Mickiewicza – Żabia – Świętokrzyska.

– Mamy świadomość, że w związku z licznymi inwestycjami drogowymi przemieszczanie się przez Ostrowiec Świętokrzyski niesie za sobą utrudnienia, stąd pomysł na bezpłatną linię w czasie Dni Ostrowca, aby każdy z naszych mieszkańców mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu na Stadionie Miejskim KSZO- mówi wiceprezydent Artur Łakomiec. Kursy będą się odbywać z częstotliwością około 20- 30 minut, a po zakończeniu wydarzenia każdego dnia będzie na mieszkańców czekać około siedmiu autobusów.

Linia zostanie uruchomiona specjalnie na Dni Ostrowca by ułatwić mieszkańcom dotarcie oraz powrót ze Stadionu KSZO, który jest miejscem wydarzenia. Rozkład linii będzie dostępny tylko na stronie http://mzkostrowiec.pl  Dodatkowo na czas trwania Dni Ostrowca w godzinach popołudniowych zostanie wzmocniona linia nr 1.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Na Dni Ostrowca za darmo z MZK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *