Zmarł nasz kolega, Mariusz Jabłoński. Pogrzeb znanego dziennikarza odbędzie się 19 lutego

Dziś wstrząsnęła nami informacja o śmierci dziennikarza związanego z Ostrowcem Świętokrzyskim, Mariusza Jabłońskiego. Odszedł od nas wczoraj wieczorem w wieku 55 lat.

Był m.in. związany ze Słowem Ludu, Echem Dnia, Wiadomościami Świętokrzyskimi, Dziennikiem Bałtyckim, a ostatnio realizował własny projekt jako wydawca portalu ostrowiecnews.pl

Zawsze był blisko ludzi i ludzkich spraw. Mariusz zapamiętamy, jako serdecznego kolegę z pasją wykonującego dziennikarską misję. Zapamiętamy wiele naszych rozmów o życiu, polityce i sporcie, które toczyliśmy wielokrotnie żartując przy tym na sesjach, konferencjach i meczach. Ceniliśmy go za ogromne poczucie humoru, duży dystans do otaczającej rzeczywistości oraz inteligencję i celne, bardzo często bezpośrednie myśli przelewane na papier.

Ceremonia pogrzebowa Mariusza Jabłońskiego rozpocznie się mszą w Kościele paraf. Św. Kazimierza Królewicza na os. Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim w poniedziałek, 19 lutego br. o godz. 14. Następnie Urna z Prochami zostanie złożona na Cmentarzu Komunalnym.

Mamie, Córce, Bratu i całej Rodzinie Mariusza składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Redakcja Gazety Ostrowieckiej

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *