Drugoligowy, siatkarski KSZO SMS pozyskał już wiele nowych zawodniczek. Dlatego będzie to zupełnie inny zespół od dotychczasowego, bazującego głównie na uczennicach ostrowieckiej szkoły mistrzostwa sportowego.
?php>W minionym tygodniu do zespołu dołączyły dwie, kolejne, nowe zawodniczki.
?php>Okazuje się, że na pozycji przyjmującej zagra w naszym zespole 19-letnia wychowanka Trójki Nowy Sącz Wiktoria Salamon, która od dwóch sezonów reprezentowała klub Jedynka Azoty Roleski PWSZ Tarnów, a jeszcze wcześniej występowała w Sandecji Nowy Sącz.
?php>Z kolei na pozycji rozgrywającej będzie występowała w naszym klubie 21-letnia. Mierząca 182 cm wzrostu Pola Marcyjanik. To była zawodniczka młodzieżowych zespołów Impelu Wrocław, Olimpii Jawor i Solnej Wieliczka. Prywatnie jest siostrą występującej w KSZO w sezonie pierwszoligowym i dobrze znanej w naszym mieście Julii.
?php>Przypomnijmy, jakie siatkarki już podpisały kontrakty z KSZO SMS.
?php>22-letnia Julia Klisiak będzie występowała na pozycji przyjmującej. To była siatkarka pierwszoligowych Budowlanych Toruń i Olimpii Jawor, a ostatnio Tomasovii Tomaszów Lubelski. Prywatnie jest córką wybitnego hokeisty, byłego kapitana reprezentacji Polski, Waldemara Klisiaka.
?php>Miejsce na środku ataku zajmie 22-letnia Maja Orzyłowska, która mierzy 183 cm wzrostu, a jej zasięg w ataku to 290 cm. Maja to wychowanka Ósemki Siedlce, z której przeniosła się do zespołu San Pajda Jarosław. Ostatnio, tak jak Julia Klisiak, grała w drużynie Tomasovii Tomaszów Lubelski.
?php>Przyjmującą KSZO SMS została Wiktoria Maksajda. Mierzy 178 cm wzrostu i ostatnio występowała w Solnej Wieliczka - drużynie, która w minionym sezonie zajęła 9 miejsce w rozgrywkach I ligi. Wiktoria jest wychowanką Setbola Oświęcim - zespołu, z którym zdobyła mistrzostwo i wicemistrzostwo Małopolski w kategorii juniorek oraz wywalczyła awans do półfinałów mistrzostw Polski kadetek i juniorek.
19-letnia, pochodząca z Chojnic, Julia Kłosowska zagra natomiast na rozegraniu KSZO SMS. To mierząca 176 cm wzrostu, była siatkarka MLKS Tucholanka Tuchola i ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź.
?php>W ostrowieckim zespole nadal będą występowały (od lewej): atakująca Oliwia Błaszczyk, dotychczasowa kapitan drużyny przyjmująca Aleksandra Mich i środkowa Amelia Kos.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rozjeżdżona ulica Romanowska
"Obiecanki cacanki a *%#)!& radość" Wodociąg mają w planach. Mamy rok 2026 a wody jak nie było tak nie ma, chyba już tylko na mszę ofiara pozostała.
Michał
19:32, 2026-02-24
Powiat z dofinansowaniem Zamkowej w Ćmielowie
Miasto powinno też zadbać o malowanie oznakowania poziomego ulic miejskich czy gminnych bo większość z nich nie miała malowanych pasów dla pieszych czy linii odgradzających pasy ruchu z 8 lat bo tak są pozdzierane. Proszę pochodzić po mieście i zobaczyć.Nowe linie mają tylko te ulice remontowane niedawno przez miasto a poza tym jakość malowania i farby jest inna w porównaniu np.z wojewódzką Radwana gdzie malowanie zrobione jest w lepszej technologii i lepszą farbą,która wytrzyma latami.Wiadomo ,chodzi o koszty ale nie powinno tak być bo koszt malowania to nie jest jakaś ogromna kwota .
Kozak
13:19, 2026-02-24
Jak wyjechać z parkingu? (WIDEO)
Szanowna komisjo A co z przejściem na ulicy Armii Krajowej przy skrzyżowaniu z ulicą Siennieską k/Żabki kałuże, brak oświetlenia, brak przejazdu dla rowerów! Ile lat trzeba, aby zareagować na problem.
Ostrowczanin
13:11, 2026-02-24
Powiat z dofinansowaniem Zamkowej w Ćmielowie
A co z mostem na Kamiennej?Będzie remontowany czy tylko asfalt wymienią i chodniki?
Coco
12:49, 2026-02-24