Zamknij

Tym razem bez stresu. Siatkarki KSZO SMS odprawiły zespół z Wieliczki

Dariusz Kisiel Dariusz Kisiel 21:55, 23.11.2024 Aktualizacja: 04:39, 06.10.2025
Skomentuj fot. Staszek Dulny fot. Staszek Dulny

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – MBS WTS Solna Wieliczka 3:0 (25:17, 25:20, 25:10).

KSZO SMS: Włodarczyk, Werocy, Mich, Nowak, Hochołowska, Żurawska, Mikołajewska (libero) oraz Orzechowska, Krivoruchko, Ostapchuk, Jabłońska (libero), Walczak. Trener: Piotr Brodawka.  

WTS Solna: Kozak, Niedzwiecka, Podgórni, Sowa, Jaroń, Stabach, Pieczko (libero) oraz Madej, Mółka, Olchawa, Hajdas. Trener: Marek Skrobot.

MVP: Barbara Włodarczyk (KSZO SMS).

Mecz trwał: 77 min.

Sędziowali: Ewa Wojciechowicz i Robert Komornicki. Widzów: 200.

Siatkarki KSZO SMS zagrały tak pewnie, że nie dały szans rywalkom z Wieliczki. Wygrały, dopisały trzy oczka do dorobku punktowego i awansowały na trzecie miejsce w tabeli.

Przebieg każdego z setów był niemal identyczny. W środkowej fazie każdego z nich nasz zespół uzyskiwał kilkupunktową przewagę, którą powiększał w końcówce. Inna sprawa, że zespół z Wieliczki nie rozgrywał dobrego meczu, popełniał sporo błędów, a im spotkanie było bliższe zakończeniu, tym spadało morale drużyny Solnej.

W naszym zespole do wyjściowego składu powróciła Daria Nowak. Dobry mecz rozgrywała Barbara Włodarczyk, która dawała sporo opcji w ataku, a przede wszystkim uruchomiła grę przez środek. Dzięki temu nasze środkowe – Martyna Żurawska i Gabriela Werocy - były nie do zatrzymania. Trzeba podkreślić, że w tym spotkaniu nasze panie były należycie skoncentrowane i nie zafundowały sobie i nam żadnych negatywnych emocji.

Przed KSZO SMS teraz wyjazd do Sędziszowa Małopolskiego na mecz z liderującą Marbą. Nasze siatkarki powinny zagrać na luzie, bez niepotrzebnej presji i zaprezentować swoją, najlepszą grę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Odpowie za atak na pielęgniarza

Ja bym mu dał karę tylko za te obrażenia cielesne bo bić się nie wolno. I to jak u zwykłego obywatela a nie jakiś namaszczony. Tak samo zlikwidowałbym te wszelkie znieważenia zniesławienia itp. Już Bodnar miał to zrobić to odszedł z funkcji. Bo same słowa nie łamią rąk. A jeszcze w stosunku do namaszczonych co mają broń itp. W USA mają wolność słowa bezwzględną zapisaną w konstytucji i tego nima. I dobrze jest spokój. Za to można dostać kulkę za niewykonanie poleceń czego nie popieram. W ogóle jestem przeciwnikiem broni wojen itp. pacyfistą. A policjant taki sam człowiek jak każdy i nie powinien mieć takich przywilejów że nie wolno nic powiedzieć ani palcem nie kiwnąć. Każdy powinien być równy. A jak mi groził typ z olx to kazali zablokować tak samo jak dzwonią oszuści. Albo umorzyli kradzież części ogrodzenia bo w takich samych butach i z takim samym rozmiarem jakby wzięli odcisk może chodzić każdy. A było nagranie z monitoringu.

pokemon

13:47, 2025-10-04

Mamy decyzję środowiskową dla S74

Co nam do tego ? W dalszym ciągu Ostrowiec wraz z mieszczącymi tu zakładami przemysłowymi jest pominięty i nawet DK9 przebiegająca przez Powiat Ostrowiecki jest drogą drugiej/trzeciej kategorii w porównaniu do innych Dróg Krajowych w Polsce.

OOOO

10:51, 2025-10-04

Mamy decyzję środowiskową dla S74

Miejcie ważną decyzję środowiskową dla DK9 i dwujezdniowej obwodnicy swojego miasta.

zatroskany

06:05, 2025-10-04

Szybkie randki dla organizacji pozarządowych

Jak wam się nudzi w tych samorządach to może pójdźcie na całość i urządzicie coś w rodzaju "Magii Nagości" , ostrowieckiej wersji "Big Brother" ," Mam talent" lub "Taniec z Samorządowymi Gwiazdami" Gdyby tylko wasza głupota potrafiła latać to już dawno byście wylądowali na Księżycu 🤣🤣🤣

SlyUK

18:05, 2025-10-03

0%