Zamknij

Filip Borowski wicemistrzem świata

07:34, 20.06.2023 Dariusz Kisiel Aktualizacja: 11:26, 20.06.2023
Skomentuj

W dniach od 16 do 19 czerwca w serbskim mieście Cacak odbyły się Mistrzostwa Świata World Championships In Children Fitness 2023. Polska drużyna składająca się z 4 klubów zdobyła 3 miejsce drużynowo. Zawodnik ostrowieckiego UKS Black & White Filip Borowski zdobył w fitness akrobatycznym srebrny medal w kategorii 14-15 lat. Z kolei jego sylwetka została przez sędziów najwyżej oceniona. Jak wypadli inni podopieczni Joanny Kępy i Grzegorza Kępy - szkoleniowców Black & White?

Roksana Janda, która zakwalifikowała się do ścisłego finału zdobyła 6 miejsce w kategorii wiekowej do 15 lat. W kategorii wiekowej do 14 lat Blanka Walczyk uplasowała się na 8, a Iga Pasterczyk na 10 miejscu. W kategorii 15 lat również 10 pozycję wywalczyła Zuzanna Jarecka. Natomiast startujaca w kategorii 11 lat Blanka Lach uplasowała się na 9 miejscu.