Sztangiści Klub Sportowego Impuls Ostrowiec Świętokrzyski uczestniczyli w Mistrzostwach Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym 2024.

Maciej Urban zakończył starty z wynikiem 122,5 kg wyciśniętego ciężaru, zajmując przy tym 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej i wagowej.
Mateusz Czyżewski osiągnął wynik 150 kg wyciśniętego ciężaru, plasując się na 8 miejscu w swojej kategorii wiekowej i wagowej

W mistrzostwach startowało 330 zawodniczek i zawodników z całego kraju, którzy w ramach rozgrywki walczą o kolejny etap jakim jest powołanie do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Dremmen w Norwegii w maju 2025 roku.

W niedzielę Klub Sportowy Impuls godnie reprezentowała nasza strong woman Maja Mazur, która wynikiem 45 kg wyciśnietęgo ciężaru wywalczyła 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej i wagowej.
Milenka21:45, 01.12.2024
Dziwny sport
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wielu właścicieli domów nie wie, że to obowiązek
Jeśli zapłacę karę to już jestem zwolniony z obowiazku
Tos
18:13, 2026-02-20
Firma RCP Poland Sp. z o.o zainwestuje w Ostrowcu
Podatki od nieruchomości w Ostrowcu są stanowczo za wysokie!
elni
16:39, 2026-02-20
Dawny budynek TP S.A. został sprzedany
firmy z zewnątrz wchodzą bo mają duży kapitał i dostaną różne dotacje z miasta a my przedsiębiorcy niestety podwyżki rekordowe podatków od nieruchomości i ogrzewania ,tak się dba o rodzimy biznes
przedsiębiorca
14:23, 2026-02-18
Firma RCP Poland Sp. z o.o zainwestuje w Ostrowcu
dajcie ulgi jak wszystkim i strefa ekonomiczna i już super ,też zainwestuje jak konkretnie podejdzie się do swoich przedsiębiorców ,ale co pytać jak nawet raz nie odwiedził Prezydent miasta bo się wstydzi że podniósł ogromne podatki od nieruchomości a w urzędach pensje ogromne bez pracy
ostrowczanin
09:43, 2026-02-18