Bardzo dobry występ zanotowali ostrowieccy tenisiści - Bartosz Kitliński i Zbigniew Dąbrowski. ?php>
Nasi zawodnicy zajęli drugie miejsce na rozgrywanym w Krakowie turnieju deblowym Businnes Cup. Ostrowczanie w 1/4 finału zwyciężyli swoich rywali 6:3, 6:3, w półfinale odprawili kolejnych przeciwników 7:5, 7:5. Niestety, w finale ulegli utytułowanej parze prawników 6:4, 3:6 7:10.?php>
Impreza była zorganizowana przez sponsora Agnieszki Radwańskiej - firmę Lexus. Wszyscy uczestnicy wykupili cegiełki przeznaczone na wsparcie rozwoju utalentowanych polskich tenisistów, Igi Świątek i Kacpra Żuka. W zawodach wzięło udział wiele znanych osób takich, jak m.in. generał Mieczysław Bieniek, Maurycy Polaski z Kabaretu pod Wyrwigroszem. W tak doborowym towarzystwie Bartek i Zbyszek pokazali się ze znakomitej strony.?php>
?php>
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz