Zamknij

Judocy z tuzinem medali

12:06, 24.03.2025 Aktualizacja: 12:06, 24.03.2025
Skomentuj

Zawodnicy UMKS Ostrowia odnotowali bardzo udany start w Świdniku. Udział w Otwartym Pucharze Województwa Lubelskiego w Judo był dla zawodników z Ostrowca Świętokrzyskiego kolejną w tym roku okazją do sprawdzenia swoich umiejętności.  15 osobowa reprezentacja nie zawiodła, zdobywając 12 medali: 3 złote, 7 srebrnych i 2 brązowe.

Zawodnicy stanęli na wysokości zadania, odnotowując kolejne bardzo dobre walki, zdobywając cenne doświadczenie.

Nie wszystkim udało się wejść na podium, nie mniej jednak nikomu nie zabrakło determinacji i serca do walki.

Najlepsi w swoich kategoriach wagowych, zdobywając złoty medal byli: Anna Szczepańska kat.52kg. (młodzik 2011r.), Natalia Przydatek kat.44kg.(funny 2017r), Franciszek Kuźdub (funny judo 2017r.). Srebrne medale zdobyli: Zofia Falecka (funny judo 2017r.), Laura Olejnik kat.48kg. (młodzik 2012r.), Julia Bednarska kat.52kg. (młodzik 2011r.), Julian Gumuła (dziecko młodsze 2015r.), Maksymilian Fudalewski kat.60 kg. ( młodzik 2011r.), Mateusz Snopek kat.40kg.(dziecko młodsze 2015r.), Tomasz Wilusz kat.30kg. (dziecko młodsze 2014r.), Brązowe medale wywalczyli: Benjamin Jakubowski kat.36kg. (dziecko młodsze 2015r.), Wojciech Wziątek kat. 27kg. (funny judo 2017r.)

Tuż przy podium po bardzo dobrych walkach na czwartym miejscu stanął Jan Zasada kat.+ 65kg.( młodzik 2012r.) natomiast na piątym miejscu Zuzanna Gierada kat.30kg.(dziecko młodsze 2015r.). Aleksander Mirski kat.50k.( młodzik 2012r.) był 7.

Korzystając z okazji dziękujemy Gminie Ostrowiec Świętokrzyski za okazane wsparcie finansowe, bez którego wyjazd na turniej nie byłby możliwy.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Automaty do gier w depozycie służb !?

Ale sukces. Wystarczy żeby wsiedli do nieoznakowanego i pojeździli po osiedlach. Praktycznie na każdym jest taki z nadmiarem kamer na budynku :)

nimom

21:18, 2025-05-29

Automaty do gier w depozycie służb !?

a w wąskiej uliczce ?

mogo

20:53, 2025-05-29

PKW: najwyższa frekwencja w I turze wyborów

Platforma kłamstwem robi kampanie , kłamstwem robi polityke, na kłamstwie buduje przekaz medialny, wystawia wytresowanego w kłamstwie i brylowaniu kandydata, zakłamuje i naciąga prawo, siłe swojej partji buduje na pustych obietnicach, nie jasnych konszachtach i zakłamywaniu swoich celòw przed opinią publiczą. Zamykających, lub blokujących najbardziej rozwojotwórcze inwestycje w tym kraju. Układ układów, z najbardziej zakłamanym premierem w historji tego kraju. Platforma jest skończona, tylko jeszcze o tym nie wie. Ich polityka to pic na wode. Przepychanie nie naszych celów rozwojowych, nic lub nie wiele wnoszących w rozwój naszego kraju, budujących partnerskość służalczą, poddańczą polityke międzynarodową. W relacjach z obywatelami, którym powinni służyć opierają sie na sztuczkach, straszeniu i stosują nakaz, a nie propozycje rozwiązywznia problemów. Budowanie gospodarki Niemcom nazywają rozwojem naszego kraju. Platformo pakuj walizki. Wkrótce dołączysz do SLD czy Uni Wolności, mikstóry z której powstaliście, na śmietniku histori. Przekręciarzy i naciągaczy prawa i rzeczywistości, przedstawiajacych wizje rozwoju w krzywych zwierciadłach, a tak naprawde prowadzących polityke usłużną i podnużkową dla skorumpowanej Uni, budującej swoje oligarchiczne państwo. Nikomu nie podlegające w sensie kontrolowania ich poczynań. Które już teraz tuszują afery w zarodku, nie wyciągając konsekwencji, a wręcz chronią aferzystów, budując prawo niewydolne do kontrolowania i wpływania na ich samych i ich poczynania. Odpowiedzmy sobie - czy chcemy zbudować Unie Niepodległych Państw wspólpracujących ze sobą i się wzajemnie wspierających, czy chcemy zbudować kartel na wzór planów Trzeciej Rzeszy posiadajacy władze absolutną i przez nic kontrolowalną z jedynym słusznym wodzem. Wodzem i jego kliką. Czy nie tak przypadkiem zaczyna wyglądać platforma?

Czy nas to wali?

07:25, 2025-05-29

Dzień Dziecka będzie trwał dwa dni

Niech się święci 1 czerwca hahahahha❤️

Marysia

06:12, 2025-05-28

0%