Zamknij

Dodaj komentarz

Waterpoliści KSZO przegrali z brązowymi medalistami MP

Dariusz Kisiel Dariusz Kisiel 20:39, 24.11.2024 Aktualizacja: 13:06, 27.10.2025
Skomentuj

Ekstraklasa piłki wodnej. *WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17:11 (5:2, 3:2, 4:1, 5:6).

WTS Polonia: Waluś, Wójcicki – Kiwacki, Larysz 1, Ołowski Brzozowski, Szopa R.Paczyna, Struzik 2, Bomba 6, Skrzyszewski 1, Cebo 5, Moś 1, Guzy 1, Dudek. Trener: Krzysztof Paczyna.

KSZO: Skaliński, Kotaś – Wiśniewski 3, Idzikowski, Prabucki, Zaitsev 1, Landowski, Rusewicz 7, Mihhaiłow, Grabiński, Walesic 2, Gutkowski 1, Pyrek, Tokarski. Trener: Robert Serwin. 
Najlepsi zawodnicy: Patryk Cebo (WTS) - Alan Rusewicz (KSZO).

Nasi piłkarze wodni zostawili dużo serca w grze, ale niestety - jak podkreśla trener Robert Serwin - mieli wyjątkowo pod górkę przy tym poziomie sędziowania. Nasi zawodnicy także mieli problemy z interpretacją decyzji arbitrów i choć walczyli o jak najbardziej korzystny wynik, to do Ostrowca wracali z różnych powodów w nie najlepszych humorach. 
W innych meczach zespół AZS Uniwersytet Warszawski Waterpolo pokonał Waterpolo Poznań 25:5 (4:0, 10:3, 3:0, 8:2), a Alfa Gorzów Wielkopolski odprawiła Arkonię Szczecin 13:7 (3:2, 1:2, 4:3, 5:0). W tabeli prowadzi AZS UW Warszawa przed ŁSTW Łódź i WTS Polonią. KSZO plasuje się na 6 pozycji.
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Poznaj TOP 20- inwestycji w budżecie Ostrowca

A co z izbą wytrzeźwień ?

też potrzebna

08:55, 2026-01-14

Sukces Terenowego Punktu Paszportowego w Ostrowcu

Nareszcie! Trzeba było czekać 25 lat XXI wieku (oraz 35 lat od początku transformacji), żeby drugie największe miasto w województwie otrzymało nowoczesny (!) i do tego terenowy urząd paszportowy. Jestem przeszczęśliwy, że wreszcie skończą się koszmarne wizyty w urzędzie wojewódzkim dla setek, jeżeli nie tysięcy mieszkańców i normalność, dzięki niezłomności i staraniom prezydenta miasta, zawitała wreszcie w nasze skromne progi! Swoją drogą nie wszyscy, a już najmłodsi mieszkańcy na pewno, nie wiedzą, że kiedyś dawno temu, mieliśmy w mieście urząd paszportowy, na czele którego stał notoryczny pułkownik byłego urzędu bezpieczeństwa publicznego, który po odwilży w 1956 roku został przekwalifikowany na urzędnika państwowego. Wtedy w czerwonym mieście, w słynnym lokalu na parterze przy Alei 3 Maja, naprzeciwko ZDK, w obecności owego pana, dla wszystkich bez wyjątku petentów chcących zobaczyć chociażby "dziki" zachód, odbywał się prawdziwy reżimowy pokaz upodlenia obywatela. Może nie tak drastyczny jak w słynnym Przesłuchaniu, ale zawsze. No ale to już, na szczęście, zamierzchła historia...

Raphael

11:39, 2026-01-13

Silny głos Powiatu Ostrowieckiego w ochronie zdrowia

Tak, wiemy i pamiętamy, że szpital jest po Celsie największym pracodawcą w powiecie (!) Będziemy pamiętać również, że jego dyrektor (były na szczęście!) zasłynął milionową roczną pensją czym wzbudził szok i wśród personelu oraz kadry największej kliniki warszawskiej przy ulicy Banacha. Jesteśmy dumni, że nasze skromne miasto budzi podziw i zazdrość w całym kraju i potrafimy się mierzyć w najważniejszych sprawach z największymi. Jesteśmy wdzięczni pani starościnie, że kwestia zdrowia mieszkańców powiatu jest jej najważniejszym priorytetem. Dużo zdrowia i Dosiego Roku!

Raphael

10:34, 2026-01-13

Latami można było nie płacić. To się właśnie kończy

To od dawna bardzo ważny temat dotyczący osób regularnie i w pełni regulujących wszelkie zobowiązania finansowe z tytułu zamieszkiwania w lokalu Spółdzielni.O co mi chodzi - ja i wielu sąsiadów mających własnościowe mieszkania spółdzielcze nie możemy wyegzekwować od władz spółdzielni spraw np. otoczenia bloku w którym mieszkamy bo jakieś zadanie/rejon kilku bloków ma zadłużenie finansowe i dopiero gdy zadłużenie zniknie to np. ucywilizuje się parking przed blokiem czyli powierzchnia zostanie utwardzona kostką czy innym materiałem żeby wreszcie znikło błoto po deszczu czy tumany kurzu podczas suszy , tak było z kolejnością ocieplania bloków czy z wymianą drzwi wejściowych do klatek schodowych ; jedyną szansą na szybkie działania spółdzielni wobec wykonywania remontów jest to żeby w danym bloku mieszkała jakaś "ważna" osoba której się nie odmawia,a reszta niech sobie cierpliwie czeka,czeka i sumiennie płaci.

płacę lecz co z tego

09:09, 2026-01-13

0%