Zamknij

Drużynowe i indywidualne zwycięstwa pływaków KSZO w Świętokrzyskiej Dużej Lidze Pływackiej

Dariusz KisielDariusz Kisiel 20:31, 24.11.2024 Aktualizacja: 20:37, 24.11.2024
Skomentuj fot. Staszek Dulny fot. Staszek Dulny

Dziś odbyła się ostatnia, finałowa runda XXIII edycji Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej, w którym prym wiedli pływacy KSZO. W klasyfikacji generalnej KSZO zdobył 74 191 pkt. i wyprzedził Koronę-Swim Kielce - 44 219 pkt. i Orkę MOSiR Kielce - 40 225 pkt. A oto indywidualne klasyfikacje generalne w poszczególnych kategoriach wiekowych:
12 lat: Dziewczęta - 1 Bednarska Antonina KSZO Ostrowiec Św.; 2.Siatkowska Pola Orka MOSiR Kielce; 3.Szkuta Hanna Orka MOSiR Kielce.
Chłopcy - 1.Góralski Ignacy KSZO Ostrowiec Św.; 2.rasał Bartosz Korona-Swim Kielce; 3.Grzesik Antoni KSZO Ostrowiec Św.  
13 lat: Dziewczęta -  1.Boszczyk Zuzanna Orka MOSiR Kielce; 2.Maj Zuzanna KSZO Ostrowiec Św; 3.Markiewicz Julia Orka MOSiR Kielce  
14-15 lat: Dziewczęta - 1.Karpowicz Olivia KSZO Ostrowiec Św.; 2.Kozub Amelia KSZO Ostrowiec Św.; 3.Pawlik Aleksandra Salos Cortile Kielce  
Chłopcy - 1.Nalej Maciej Salos Cortile Kielce; 2.Grzesik Franciszek KSZO Ostrowiec Św.; 3.Batugowski Szymon KSZO Ostrowiec Św. 
16 i starsi: Dziewczęta - 1.Kamińska Zuzanna KSZO Ostrowiec Św.; 2.Sadłos Zofia KSZO Ostrowiec Św.; 3.Baidalinova Sofia KSZO Ostrowiec Św.  Chłopcy - 1.Niestuj Piotr Salos Cortile Kielce; 2.Sikora Cyprian KSZO Ostrowiec Św.; 3.Jasiński Kacper Korona-Swim Kielce  
Przypominamy, że w dniach od 30 listopada do 1 grudnia w Kielcach odbędą się Zimowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego. 
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Szwajcarskie miliony nie dla Ostrowca?!

Starachowice dostały 75 mln, Końskie mniej. Tam gdzie mocny PiS. Przypadek?

zatroskany

15:16, 2025-07-14

Dyrektor szpitala Dariusz Tumulec zrezygnował!

Jak można pracować jednocześnie na 3 etatach w 1 szpitalu? Proszę się nie dziwić, że osoby, które pracują za najniższą krajową w szpitalu i w Ostrowcu czują się potraktowani niesprawiedliwie i przez samego dyrektora, który zatrudnia w szpitalu osoby na "interwencji", bez żadnych perspektywy stałej pracy. Nie mieszkam już w Ostrowcu, ale od osób tam mieszkających słyszę, że bez dobrych znajomości nie da się znaleźć normalnej pracy. I to mobilizuje od ucieczki z tego miasta. Sami "po znajomości" zostaną w Ostrowcu.

Bell

13:14, 2025-07-14

Grupa z Ofertami Pracy już na Facebooku!

BRAWO! To się nazywa wprowadzanie innowacji. Jak oni na to wpadli? Pewnie nie sami, ktoś im musiał to podpowiedzieć bo nie wierzę że było inaczej. Taki profil to pewnie mnóstwo pracy was kosztuje a i pewnie środki finansowe pochłonął nie małe. Ale ta cena to nic, ponieważ ostrowczanie od teraz będą na Facebooku śledzić gdzi za za ciężką pracę płacą najniższą krajową. Nie sądziłem szczerze że pan Lakomiec i jego ludzie tak mocno postawią na rozwój miasta i przy użyciu najnowocześniejszych technologii takich jak Facebook wprowadzają innowacje dla mieszkańców. Tutaj zacytuję klasyka który idealnie komponuje się z przekazaną informacją przez biuletyn urzędu miasta ,,to mały krok dla baby z urzędu pracy a bez znaczenia dla bezrobotnego’’ czy coś takiego. Tak trzymać! Na koniec piosenka z dedykacją dla bandy rudego od pani Zofii z Zawichostu Mieczysław Fogg - Młodym być. Ni srebro i złoto to nic chodzi o to by młodym być więcej nic…

Siusiacz

11:12, 2025-07-14

KSZO będzie drużyną kompleksową!

To już wieloletnia tradycja przed rozgrywkami ligowymi piłkarzy KSZO - w mediach mnóstwo wielkich słów o zamierzeniach,poświęceniu i woli walki piłkarzy. A w końcówce sezonu dziwnie frajerskie porażki ze słabeuszami,nawet na własnym boisku i... i znów budowanie drużyny z nowym trenerem,wygrywanie w sparingach i obiecanki. Mniej gadać,więcej pokazywać swoich umiejętności i zaangażowania - bez naiwnego obiecywania.

M.K.

11:12, 2025-07-14

0%