Zamknij

Michał Bartosz i Tomasz Partyka najlepsi w Noworocznym Turnieju Deblowym (zdjęcia)

19:06, 12.01.2023 Dariusz Kisiel Aktualizacja: 19:07, 12.01.2023
Skomentuj

Już po raz ósmy Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe Winner zorganizowało Noworoczny Turniej Deblowy. Kolejna edycja imprezy odbyła się na kortach AG Tenis w Radomiu. W turnieju wzięło udział 24 zawodników z Ostrowca, Opatowa, Ożarowa, Waśniowa, Radomia i Kielc.

12 startujących w zawodach par podzielono na 3 grupy. Osiem najlepszych par awansowało do fazy pucharowej. Po zaciętej walce zwyciężyli Michał Bartosz i Tomasz Partyka, którzy w finale wygrali z parą Sebastian Dwojak/Tomasz Czajka 4/1 4/1. W meczu o 3 miejsce Jarosław Ozga i Stanisław Mrugała pokonali Michała Soleckiego i Jarosława Lipickiego 4/2 4/2. Organizatorzy dziękują wszystkich zawodnikom za udział w turnieju i sportową rywalizację.