Drużyna w składzie Adam Gbiorczyk i Bartłomiej Skrzypek z Suchedniowa zwyciężyła w XIV Deblowym Świąteczno - Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego, który rozegrany został w Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W finale oprócz zwycięzców zagrali Szczepan Góreczny i Robert Podsiadlo (Sandomierz) oraz Karol Stojek i Sławomir Kasprowicz (Świrna/Ostrowiec Św.), którzy zajęli trzecie miejsce. W rozgrywkach wzięły udział 22 zespoły deblowe z trzech województw - świętokrzyskiego, podkarpackiego i mazowieckiego, m.in. z Ostrowca, Sandomierza, Suchedniowa, Skarżyska-Kam, Starachowic, Kunowa, Stalowej Woli i Radomia.
Natomiast w XIV Indywidualnym Świąteczno - Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego triumfowali Zuzanna Witkowska z Górna, Adam Gbiorczyk z Suchedniowa i Radosław Poświatowski z Puław odpowiednio w kategoriach Kobiet Open, Senior do 40 lat i Weteran 40+. W turnieju, który rozegrany został w Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięło udział 65 graczy.
Odpowie za atak na pielęgniarza
Ja bym mu dał karę tylko za te obrażenia cielesne bo bić się nie wolno. I to jak u zwykłego obywatela a nie jakiś namaszczony. Tak samo zlikwidowałbym te wszelkie znieważenia zniesławienia itp. Już Bodnar miał to zrobić to odszedł z funkcji. Bo same słowa nie łamią rąk. A jeszcze w stosunku do namaszczonych co mają broń itp. W USA mają wolność słowa bezwzględną zapisaną w konstytucji i tego nima. I dobrze jest spokój. Za to można dostać kulkę za niewykonanie poleceń czego nie popieram. W ogóle jestem przeciwnikiem broni wojen itp. pacyfistą. A policjant taki sam człowiek jak każdy i nie powinien mieć takich przywilejów że nie wolno nic powiedzieć ani palcem nie kiwnąć. Każdy powinien być równy. A jak mi groził typ z olx to kazali zablokować tak samo jak dzwonią oszuści. Albo umorzyli kradzież części ogrodzenia bo w takich samych butach i z takim samym rozmiarem jakby wzięli odcisk może chodzić każdy. A było nagranie z monitoringu.
pokemon
13:47, 2025-10-04
Mamy decyzję środowiskową dla S74
Co nam do tego ? W dalszym ciągu Ostrowiec wraz z mieszczącymi tu zakładami przemysłowymi jest pominięty i nawet DK9 przebiegająca przez Powiat Ostrowiecki jest drogą drugiej/trzeciej kategorii w porównaniu do innych Dróg Krajowych w Polsce.
OOOO
10:51, 2025-10-04
Mamy decyzję środowiskową dla S74
Miejcie ważną decyzję środowiskową dla DK9 i dwujezdniowej obwodnicy swojego miasta.
zatroskany
06:05, 2025-10-04
Szybkie randki dla organizacji pozarządowych
Jak wam się nudzi w tych samorządach to może pójdźcie na całość i urządzicie coś w rodzaju "Magii Nagości" , ostrowieckiej wersji "Big Brother" ," Mam talent" lub "Taniec z Samorządowymi Gwiazdami" Gdyby tylko wasza głupota potrafiła latać to już dawno byście wylądowali na Księżycu 🤣🤣🤣
SlyUK
18:05, 2025-10-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz