[FOTORELACJANOWA]6357[/FOTORELACJANOWA]
KSZO 1929 Ostrowiec uległ Starowi Starachowice 1:3 w rozegranym w środę meczu o mistrzostwo III ligi.
Dominik Pisarek nie wykorzystał rzutu karnego w 23 minucie i porzekadło niewykorzystane sytuacje lubią się mścić się spełniło. Już w 28 minucie Sławomir Duda zdobył prowadzenie dla drużyny Stara, w 40 minucie Patryk Domagała ujrzał czerwoną kartkę, a tuż przed przerwą drugą bramkę zdobył Kasper Kasperowicz.
Druga połowa zaczęła się jeszcze gorzej, bowiem sędzia podyktował jedenastkę dla starachowiczan, którą na bramkę zamienił Adrian Szynka. KSZO odpowiedział celnym trafieniem Damiana Mężyka, ale tego wieczoru to było wszystko na co stać było nasz zespół.
Star Starachowice – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (2:0)
Duda 28, Kasperowicz 45, Szynka 47 (z karnego) – Mężyk 75
KSZO: Klebaniuk – Łazarz, Domagała, Mężyk – Kołoczek, Nowak (76. Kron), Kafel (66. Galara), Brągiel (61. Morys) – Dziedzic (66. Mazurek), Pisarek, Zimnicki (76. Kogut)
Star: Miazek – Styczyński, Jagiełło, Kasperowicz, Stefański – Lipka, Duda, Adamiak (63. Hirniak), Puton (87. Michasiewicz), Kawecki (69. Mikos) – Szynka
Sędziowie: Damian Gawęcki (główny), Grzegorz Olejarczyk, Piotr Pytlos (boczni)
Żółte kartki: Stefański, Duda, Styczyński
Czerwona kartka: Patryk Domagała
Zmiany na mapie Polski coraz bliżej? Padł apel
lepiej rozważać w jaki sposób Ostrowiec wyzwolić od "województwa świętokrzyskiego" i jego nieprzyjaznych dla nas władz ; jest setki powodów,realnych powodów i chyba korzystniej byłoby już podlegać pod Mazowieckie czy nawet Lubelskie...
dość już tego
14:47, 2025-10-24
Zginął 54-letni kierujący renaultem
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikk
21:54, 2025-10-21
Międzynarodowy Dzień Białej Laski
'Miedzynarodowy Dzien Bialej Laski' - coz za oburzajacy przyklad rasizmu!!
MAriusz xD
12:24, 2025-10-21
12 lat dla sprawcy wypadku. Byliśmy na rozprawie
Ot i nasze sprawiedliwe sądy....
ostrow
08:30, 2025-10-21
1 3
Wiele wskazuje na to, że KSZO tradycyjnie przegra kolejną szansę awansu. Grali u siebie i chyba nie dowiozą baraży. Miasto, chwalące się największym budżetem w historii, a na KSZO cały czas bidnie łoży. Smutek w każdej dziedzinie.
2 2
Co ty ZATROSKANY..... Przecież mamy uśmiechniętą Polskę a ty mówisz o smurku????? Widocznie jeszcze za mało rozliczyłeś pisiorów. Poczekaj, do ŁYSICY KARMELOWYCH wyślą po selekcji w Reichu to się może jakiś kopaczy chociaż znajdzie, jakiś pożytek z nich będzie 🥱🥱🤣🤣
0 0
Nic się nie stało a teraz wygrajcie z Avią
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz