Na Pływalni Rawszczyzna rozegrano pierwszy turniej rundy zasadniczej MP juniorów w piłce wodnej. Nasi waterpoliści wygrali dwa z trzech meczów i zakończyli rywalizację na drugim miejscu. Jak podkreśla kapitan naszej drużyny Daniel Idzikowski, dają się jeszcze we znaki pewne braki treningowe wynikające z zamknięcia naszego basenu, ale z każdym spotkaniem nasz zespól, który broni tytułu mistrza Polski U-19, gra coraz lepiej.
?php>?php>Oto wyniki ostrowieckiego turnieju:
?php>*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - WTS Polonia II Bytom 9:8 (0:1, 2:2, 4:3, 3:2)
?php>*GKPW 59 Gorzów Wielkopolski - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 10:6 (4:1, 0:1, 3:2, 3:2)
?php>*UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia II Bytom 10:5 (3:1, 3:1, 3:1, 1:2)
?php>*GKPW 59 Gorzów Wielkopolski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6:4 (1:2, 2:1, 3:0, 0:1)
?php>*WTS Polonia II Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp. 4:10 (2:3, 0:4, 0:2, 2:1)
?php>*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Neptun Uniwersytet Łódzki 11:7 (2:2, 1:1, 3:2, 5:2).
?php>1. | ?php>GKPW 59 Gorzów Wielkopolski | ?php>9:0 | ?php>26:14 | ?php>
2. | ?php>KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ?php>6:3 | ?php>24:21 | ?php>
3. | ?php>Neptun Łódź | ?php>3:6 | ?php>23:26 | ?php>
4. | ?php>WTS Polonia II Bytom | ?php>0:9 | ?php>17:29 | ?php>
KSZO zagrał w składzie (w nawiasie liczba zdobytych w turnieju bramek): Jan Skaliński, Piotr Młodawski- Daniel Idzikowski (11), Danila Liausha (5), Igor Ostrowski (3), Wiktor Staniszewski (3), Artem Nakonechnyi (2), Wiktor Skit (2), Oliwier Góralski, Oliwier Kamiński, Oskar Tokarski, Dariusz Woźniak, Jakub Żelazowski. Trener: Robert Serwin.
?php>KSZO z drugiego miejsca trafił teraz do grupy I II serii rundy zasadniczej, w której zmierzy się z zespołami Alfy Gorzów Wielkopolski, UKS Neptun Uniwersytet Łódzki i ŁSTW-QED Łódź. Mecze zostaną rozgrane 25 i 26 marca 2023 roku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kibice KSZO przeciw imigrantom (zdjęcia)
Na jednym z transparentow napisane ,, NIE DLA INZYNIEROW,, moze sami oni powinni ksztalcic sie na inzynierow i budowac dobrobyt Polski. Tu sie myli nielegalnych emigrantow z emigrantami zarobkowymi. A na pewno kazdy z nich ma w rodzinie czy znajomych kogos kto pracuje za nasza granica. Wiec troche mniej tej hipokryzji !?
Ostrowiak w Southamp
09:40, 2025-08-03
1 sierpnia 1944 - Pamiętamy!
Czy w intencji innych powstańców też takie obchody są?
zatroskany
21:49, 2025-08-01
Dobry start w dorosłość (wideo)
Raczej ten dom to trampolina do opuszczenia miasta w którym rządzą układy, kolesiostwo i nepotyzm. To miasto nie ma żadnych perspektyw na przyszłość, kiedy zarządzają nim osoby z towarzystwa "czy dycha starczy ".
Oszukany
16:56, 2025-08-01
Zapomnijmy o kompleksowym remoncie DK 9?
Niesamowitym błędem było oddanie miasta w ręce TOSow czy kww złotego i innym tego typu wynalazkom. Gdyby w UM zatrudniano profesjonalistów to może i ktoś by się za nami wstawiał, a jak mieszkańcy *%#)!& i wybrali kolejny raz namiestnika złotej monety to możecie sobie już zacząć bić brawo bo jak widzimy dalej się nic nie zmienia. Remonty, tereny inwestycyjne, remonty, remonty, obiecanki, remonty, rewitalizację to wszystko na co ich stać, to chyba szczyt ich kompetencji. Miasto Do Rowa
Trubadur
08:30, 2025-08-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz