Spring Rolls w Perspektywach

Zapraszamy na koncert zespołu Spring Rolls, który odbędzie się 11 marca o godz. 20 w Klubie Perspektywy.
Cena biletu: 10 zł.  
Zespół Spring Rolls powstał w 2011 roku w Kraśniku. Tworzą go: Artur Łukasik ? wokal, gitara, klawisze; Jakub Rachwał – bas; Michał Swórka – gitara; Albert Wagner – perkusja.

Spring Rolls - UNIVERSUMW 2014 zespół nagrał pierwsze demo ?New Born? z którego utwór Breaking the silence znalazł się w jednym z odcinków vloga Niekrytego Krytyka. W roku 2015 zespół wydał singiel ?Lunatics?.
We wrześniu 2016 zespół wydał singiel ?RGB? promujący debiutancką płytę. Cały materiał na płytę został zarejestrowany w Warszawie w Studiu Kamienica. Produkcją muzyczną zajął się Lech Pukos, natomiast miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Niedługo po premierze zespół pojawił się w radiowej Czwórce oraz w programie Halo Polonia. Na początku 2017 roku singiel RGB został doceniony przez Marka Sierockiego i pojawił się w Teleekspresie w cyklu „Młodzi Polscy Artyści”.

Zespół zagrał wiele koncertów, wystąpił m.in. na Cieszanów Rock Festiwal oraz jako support takich artystów jak Kasia Kowalska, Myslovitz, Kamil Bednarek, Enej, Muchy, Łzy.
Niektóre wyróżnienia i nagrody: II nagroda główna – Rock Alert Festiwal 2014, I miejsce – Rock w Mok Międzyrzec Podlaski 2016, II nagroda – Rock Master Pabianice, II miejsce – Rockowisko Zwierzyniec.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *