Nadjeżdżają ?Poparzeni Kawą Trzy”

Już w najbliższy piątek o godz. 19 w hali widowiskowo- sportowej w Ostrowcu Świętokrzyskim wystąpią ?Poparzeni Kawą Trzy?, czyli zespół przyjaciół, muzyków i dziennikarzy.
Bilety ją jeszcze do nabycia m.in. w BWA (obecnie budynek Kina ?Etiuda?, II piętro), markecie ELeclerc, czy Biurze Podróży Voyager w Galerii Ostrowiec.
?Poparzeni Kawą Trzy? w 2005 roku zostali utworzeni przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na ?Festiwalu Top Trendy? w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu ?Przebojem na antenę?. Od tej chwili ?Poparzeni Kawą Trzy? goszczą na największych polskich scenach festiwalowych, takich jak ?Przystanek Woodstock 2012? zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, ?Czad festiwal, ?Finały WOŚP? w Polsce i za granicą?, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm ?Kawałka do tańca? podczas sylwestrowych nocy. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich do takich przebojów, jak ?Byłaś dla mnie wszystkim?, ?Wezmę cię?, ?Okrutna zła i podła? pisze Rafał Bryndal, zaś muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami ?Poparzeni?.
Skład grupy tworzą: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Mariusz Gierszewski, Krzyś Tomaszewski, Marian Hilla, Jacek Kret oraz Wojciech Jagielski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *