Kinowe premiery w lany poniedziałek

Kino ?Etiuda? wyjątkowo w świąteczny, lany poniedziałek zaprasza na premiery w swym repertuarze. Tym razem czeka na nas nowa animowana propozycja od twórców ?Shreka? i ?Madagaskaru? na pokazach przedpremierowych oraz ekranizacja światowego bestsellera.

?Dzieciak rządzi?
1232_big?Dzieciak rządzi? to animowana komedia rodzinna ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak ?Shrek? czy ?Madagaskar?. Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący aktówkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafi a na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Oto bowiem wielka korporacja, działająca pod nazwą ?Firma Szczeniaczek?, planuje zalanie rynku psiakami, które nigdy nie dorastają, stanowiąc konkurencję dla małych dzieci. Tim przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat, który jako Szef Bobas postanawia stawić czoło Firmie Szczeniaczek. Tim i Szef Bobas muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.
?The Boss Baby?, reżyseria: Tom McGrath, gatunek: animowany/komedia, czas trwania: 97 minut, prod.USA, dystrybucja: Imperial/ Cinepix

?Chata?
1230_bigMack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.
?The Shack?, reżyseria: Stuart Hazeldine, obsada: Sam Worthington, Octavia Spencer, dramat, czas trwania: 132, prod.USA, dystrybucja: Monolith

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *