Sobota na klubowo w amfiteatrze

Najbliższy weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim upłynie w klubowych rytmach za sprawą Łukasza Kowalskiego vel. Trey Vinter i jego Freinds Meeting Events.
Już w sobotę w Amfiteatrze odbędzie się impreza pod hasłem ?Just Music Show?, na którym mniej lub bardziej znani dje zaprezentują swe muzyczne sety i wciągną uczestników do wspólnej zabawy. Początek godz. 19, wstęp wolny.
Gwiazdą imprezy będzie bez wątpienia CEZ ARE KANE (Poznań) muzyczny smakosz wychowany na klasyce, delektujący się każdym brzmieniem. W zaskakujący sposób splata ze sobą dźwięki i różne style muzyczne, łącząc je w wysmakowane kompozycje. Podczas swoich występów prezentuje muzykę house. Pierwsze szlify jako DJ zdobywał w małych klubach w połowie lat 90-tych. Nieprzerwanie utwierdza słuchaczy w przekonaniu, że jego wojaże po klubach nie są udziałem przypadku. Jest szczęściarzem, gdyż swoją pasję uczynił sposobem na życie. Wychodząca spod jego ręki sety to nie dźwięczny monolog, lecz forma dialogu z ludźmi, idealna forma przekazu… a czasem i odzwierciedlenie poszczególnych pokoleń.
Ciekawie zapowiada się też pojawienie się dja i producenta o pseudonimie Sinner. To druga twarz i muzyczne alter ego znanego szerszej publice jako Martin Soundriver. Jego romans z techno trwa nieprzerwanie od 1996r., kiedy to zaraził się brzmieniem muzyki technicznej rodem z Detriot bądz berlińskich klubów. Kiedyś jako klubowicz zakochany po dziś w tym nurcie muzycznym, a obecnie jako Sinner ?grzeszy? za konsoletą z muzyką Techno, przekazując publice swoją techniczną wizję oraz mroczną grzeszną podróż.
Ponadto zagrają: Blast, Lukspy, Santo Monte, Mack Wielochowsky, Toshibana Bros., Maju oraz gospodarz Trey Vinter.
Organizatorami przedsięwzięcia są Friends Meeting Events oraz Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Św, zaś patronat objął prezydenta miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *